Laukiu princo. Kodėl jis neateina?

„Man 30 su puse metų. Savo princo taip ir nesulaukiau. Praradau visas viltis ištekėti ir tapti laiminga žmona. Kiekviena moteris svajoja atrasti savo princą. Tačiau kitoms moterims kažkodėl viskas pavyksta, o aš, regimai, esu vienintelė brokuota.“

Yra daugybė priežasčių, kodėl moterys negali susirasti poros. Tačiau pabandysime išskirti dažniausiai pasitaikančias.

Visos laukia princo. Princai galbūt išties egzistuoja. Tačiau tokius vyriškosios lyties atstovus idealizuoja išsigalvotos istorijos ir stebuklinės pasakos. Liaukitės pagaliau gyventi TV serialų pasaulyje, laikas sugrįžti į mus supančią realybę. Praėjo kunigaikščių ir riterių laikai. Pradėkite gyventi tame laikmetyje, kuriame gimėte.

Nėra žmonių be trūkumų. Tiksliau pasakius, nėra ir būti negali tobulų žmonių. Ir čia negalima su tuo nesutikti. Būna daug trūkumų, būna nedaug. Būna nereikšmingų trūkumų, o būna tokių, kurių tiesiog neįmanoma nepaisyti. Todėl kiekviena moteris ieško vyro, kuris, jos nuomone, turėtų savybių, kurių ji trokšta. Tačiau esmė čia yra ta, kad kai kurie trūkumai kai kurioms moterims yra visai ne trūkumai, o pliusai. Kažkam patinka aukšti, kažkam žemi. Vienoms patinka brutualūs, kitoms – paprasti, pilki darbštuoliai. Todėl kiekviena atras savo. Reikia laiko.

Pernelyg aukšti reikalavimai. Žmonės – ne robotai. Jų negalima užprogramuoti taip, kaip jums norisi. Galima išskirti kokias nors konkrečias pagrindines vyriškas savybes, kurias norėtumėte matyti savo mylimajame. Tačiau kuo tų kriterijų daugiau, kuo jie griežtesni, tuo didesnė tikimybė, kad likusį gyvenimą praleisite viena.

Programa. Moteris, nuolat varinėdama savo galvoje nesibaigiančias mintis, kad niekada neištekės ir nebus laiminga santuokoje, pati savaime atbaido vyrus. Taip pat gali būti programų, kurias instaliavo rūpestingi, dukrelės ateitimi besirūpinantys tėveliai, ypač mamytės (visi vyrai kiaulės, jais pasitikėti negalima, būk atsargi ir t.t.).

Įkyri idėja. Idėja kuo greičiau sukurti santykius su vyriškiu ir perdėtas skubėjimas gali išmušti moterį iš teisingo kelio. Ji tampa visiškai neišranki, griebia, kas po ranka pakliuvo, jos vyru tams pats pirmas, kuris atkreips į ją bent mažiausią dėmesį.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.