Medus prieš miegą

Medus yra saldus skystas auksas, natūralus sveikatos eliksyras. Ar kada bandėte valgyti jo prieš miegą? Nors patarimai apie saldumynų pavojų naktį nuolat mirga įvairiuose šiuolaikiniuose leidiniuose, senovės Kinijos ir Indijos sveikatos traktatuose gydytojai primygtinai pataria prieš miegą suvalgyti šaukštą medaus.

Radome patikimų faktų, kad senovės gydytojai yra visiškai teisūs! Pasirodo, kartu su įvairiais produktais ir papildais, medus įvairiai veikia organizmą. Šiame straipsnyje pateikiamos 6 geros priežastys prieš miegą pakabinti šiek tiek iš medaus indelio.

Medaus nauda prieš miegą

1. Padeda ramiai miegoti. Medus yra žinomas dėl savo raminamųjų savybių. Jis atpalaiduoja, skatina melatonino – hormono, atsakingo už sveiką miegą, ląstelių atsinaujinimą ir nervų sistemos atstatymą, gamybą. Šaukštelis medaus prieš miegą yra raktas į gerą poilsį. Nuplaukite jį ramunėlių arbata, kad užmigtumėte ir pabustumėte kaip visiškai laimingas žmogus.

2. Padeda deginti riebalus. Mitybos specialistas (buvęs chemikas) Mike’as McInnesas pastebėjo, kad reguliariai medų vartoję sportininkai sudegino 10 kartų daugiau riebalų nei tie, kurie jo nevartojo. Remdamasis savo pastebėjimais, Mike’as sukūrė medaus dietą, kurios pagrindinė taisyklė – visiškas cukraus pakeitimas medumi. Šaukštas medaus prieš naktį – viena pagrindinių jos taisyklių.

3. Gaivina kepenis. Kepenų sveikata yra viso organizmo sveikata. Būtent miego metu atnaujinamas ir atkuriamas šis gyvybiškai svarbus organas. Medaus ir moliūgų sulčių mišinys (1:1) ypač palankiai veikia kepenis. Vartokite priemonę mėnesį, kad greičiau iš organizmo pasišalintų toksinai ir pagerėtų medžiagų apykaita.

4. Stiprina organizmo apsaugą. Šaukštelis medaus – tai dalis visų organizmui reikalingų medžiagų. Česnakai yra galingas imuniteto stimuliatorius. Kartu šie du produktai turi supergalių prieš bakterijas ir virusus! Nuluptą česnaką užpilkite medumi ir palikite pritraukti. Paimkite šaukštą nakčiai. Ši priemonė puikiai tinka ir nuo kosulio.

5. Pripildo energijos. Norite išlipti iš lovos kupini energijos ir linksmos nuotaikos? Nepamirškite ant naktinio staliuko prie lovos pastatyti indelį medaus ir stiklinę vandens su citrinos sultimis. Padarykite tai bent kartą ir gailėsitės, kad to nepabandėte anksčiau.

Pabrėžiame: visos aukščiau aprašytos gydomosios savybės būdingos tik natūraliam medui. Neapsigaukite ir atidžiai skaitykite sudėtį, jei šį gardumyną perkate ne iš bitininko, o iš parduotuvės.

Ar naudojate medų gydymui ar profilaktikai? Jei taip, kaip? Laukiame jūsų komentarų su mėgstamais receptais!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *