meilės žodžiai

Meilės žodžiai ir meilės veiksmai

Mielosios moterys, įsiminkite visam gyvenimui: jeigu sukėlėte vyrui erekciją – tai dar ne meilės požymis. Ne rodiklis, kad vyras jus myli. Užsirašykite ir pasikabinkite gerai matomoje vietoje: vienintelis požymis, kad jus myli – tai tik veiksmai, nukreipti į jūsų pusę. Ne žodžiai. Veiksmai.

Ką daro vyras, kai myli moterį?

Viskas paprasta: jis padarys viską, kad suteiktų mylimai moteriai saugumą. Fizinį, emocinį, finansinį, socialinį…

Jei girdite „Aš tave myliu”, o jokių veiksmų nėra, tie žodžiai – melas. Taip kad seksualinis potraukis, kurį jis jaučia jums ar jūs jaučiate jam – visiškai nereiškia, kad tasai žmogus jus myli ar kad su juo galima kurti santykius ir šeimą.

Kokius veiksmus vyras atlieka, jeigu myli moterį?

Su fiziniu saugumu viskas aišku – jis pasirengęs jus ginti nuo chuliganų, rūpintis jumis: ar jūs sveika, ar pavalgėte, ar jums nešalta. Ar neteks jums eiti pėstute namo tamsų vėlų vakarą.

Emocinis saugumas – apie tai, kad moteris turėtų galimybę dalintis savo mintimis ir emocijomis be baimės ir pasmerkimo. – tai – artumas ir bendros vertybės.

Finansinis saugumas – jis pasirūpins, kad moteriai daugiau netektų galvoti apie tai, kaip prasimaitinti, apmokėti sąskaitas, nereikės baimintis, kad atjungs vandenį ar elektrą. Bazinių šeimos poreikių patenkinimas – tai jūsų vyro pareiga, jis nuima šitą naštą mylimai moteriai nuo pečių.

Jei iki šiol nežinojote, tai pagrindinis vyro uždavinys santykiuose ir šeimoje – apsaugoti moterį nuo streso, suteikti jai apsaugą. Iš šito išlošia abu.

Vyras įgyja vyriškumo, gali pasijausti tikru vyru ir treniruoti, vystyti savo vyriškas savybes, kadangi jaučiasi savo moteriai reikalingas, ji laiko jį savo didvyriu, gynėju, lyderiu. O moteriai savo ruožtu nebereikia spręsti daugumos problemų, ji gali atsipalaiduoti, treniruoti ir vystyti savo moteriškumą, duoti vyrui savo moterišką resursą, kuris ir pakrauna jo „baterijas” naujiems pasiekimams.

Ir dar – socialinis saugumas. Kalba eina apie jūsų santykių statusą. Kai vyras išties myli ir pasirenka jus kaip savo moterį, jis pareiškia apie tai visam pasauliui. T.y. aiškiai ir oficialiai pasiskelbia jūsų vyru, o ne sugyventiniu.

Jeigu viso to nėra, o metai bėga, turiu jums prastą naujieną. Manau, pačios suprantate, ką turiu galvoje.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *