Menas įkvėpti

Žiūrinėdamos sėkmingų šeimų nuotraukas, jūs turbūt irgi susimąstote, kaipgi toms damoms pavyko sutikti vertą vyriškį, prisiėmusi atsakomybę už šviesų šeimos rytojų. O kaip gi jūsų mylimasis? Taip ir toliau atsikalbinės, kad atsikabintumėte nuo jo su savo priekabėmis ir leistumėte užsiimti savais reikalais?

Ir štai paradoksas: kuo aršiau tarkuojate savo partnerį, kuo aktyviau stengiatės nukreipti jį „teisingu keliu”, tuo atkakliau jis priešinasi, tolsta nuo jūsų ir galiausiai viskas baigiasi tuo, kad liekate viena. Gaunasi, kad savo pastangomis jūs tik priartinate santykių krachą. Juk sutikite – kantrybė ne begalinė, nė vienas žmogus, tame tarpe ir vyras, neištvers tokio ilgalaikio presingo.

Ir ką gi dabar daryti? Palikti viską savieigai ar pamėginti pačiai priartėti prie idealo, kad savo pavyzdžiu parodytumėte vyriškiui, jog jis pajėgus kalnus nuversti, jeigu išties šito panorės? Ar kiekviena moteris pajėgi įkvėpti savo sutuoktinį žygdarbiams, o gal tai gali tik išrinktosios?

„Prašau, įkalbinėju, raginu, o jis tarsi negirdi. Kitoms moterims vyrai gėles dovanoja, kitas restoranuose vaišina, o aš…” Užuominos nesuveikia, prašymai ignoruojami, priekaištai lieka neišgirsti. Pažįstama situacija? Visas jėgas eikvojate vyrui, tačiau vis tiek niekas nesikeičia. Dovanų neišprašysi, savo potencialo jis nerealizuoja ir niekaip neįsikvepia. Akivaizdu, kad jums labai norisi, kad mylimas žmogus skirtų jums dėmesio, įsiklausytų į patarimus, neignoruotų prašymų, džiugintų jus tiesiog šiaip sau, be jokios progos, o ne vien per šventes. Kad jis būtų pats artimiausias ir patikimiausias.

Yra sprendimas: reikia išmokti teisingai įkvėpti, kad vyrui pačiam kiltų noras rūpintis jumis ir siekti viršūnių bendram labui.

Kodėl reikia įkvėpti?

Įsivaizduokite, kad jūsų išrinktasis nedrybso ant sofos su buteliu alaus, o yra pakankamai sėkmingas ir savimi pasitikintis vyriškis. Kiekvieną dieną jis skiria jums dėmesio, džiugina dovanomis, tegu ir kukliomis, rūpinasi jumis. Jūs jam – patikimas užnugaris, jis jums – „mūro siena”, tas žmogus, kuris sprendžia problemas. Argi tai ne puiku?

Vyro dėmesį ir jo norą moterį džiuginti iš dalies lemia pačios moters resursai. Tai reiškia, kad jam norisi būti greta, norisi jus sužavėti, jis padeda susisukti jaukų judviejų lizdelį, t.y. visokeriopai stengiasi nusipelnyti jūsų palankumą.

Tiktai nereikia viso to painioti su dovanų kaulijimu ir manipuliacijomis. Menas įkvėpti – tai daugiau apie požiūrį į save pačią, kai leidžiate sau jausti ir išgyventi savo pačios emocijas. Įkvėpti vyrą – jam tai tarsi tyro oro gurkšnis sunkioje ar nesuprantamoje situacijoje. Tačiau norint įkvėpti vyrą, jums pačiai reikalingas tasai tyras oras.

Iš kur gauti resursų?

Kaipgi tapti įkvepiančia savo išrinktąjį žygdarbiams moterimi, kurią visiems knieti pakviesti į pasimatymą ir nusivesti prie altoriaus? Čia ne tiek svarbūs amžius, svoris, ūgis ar dar kiti parametrai. Moteriai būtina siekti turėti resursų. Tai reiškia: tapti vientisa asmenybe, padirbėti su savo psichologinėmis traumomis, atsikratyti kompleksų, išsiaiškinti su savo pomėgiais ir veiklos sritimis, kad kiekvieną dieną moteris galėtų jaustis kupina energijos.

Su tokiu „rinkinuku” bet kokia moteris pajėgi įkvėpti visus aplinkinius. Stipriosios lyties atstovai puikiai jaučiasi šalia tokios damos, kadangi jaučia, jog jis neužsiims kasdieniniu tarkavimu, nepavers bendro gyvenimo košmaru. Jai paprasčiausiai nebus kada. Ne todėl, kad darbuotųsi nuo ryto iki vakaro, o todėl, kad tokia moteris užimta kitais įdomiais ir svarbiais dalykais. Tokią damą norisi užkariauti, norisi būti su ja, džiuginti dovanomis, tapti jos ištikimu palydovu ir patikimu gynėju.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *