Momentas, kai nustojate gerbti žmogų

Tuo momentu, kai nustojate gerbti kitą žmogų, pasikeičia viskas. Jūs stovite prieš tą, kurį anksčiau pažinojote geriau už save, kuriuo žavėjotės ir kuriuo pasikliovėte, ir negalite patikėti, kad jis pasirodė esąs tuo, kuo žadėjo niekada netapti.

Jūs juokiatės iš situacijos komiškumo, juk pasidalijote su juo visomis savo baimėmis, būdamosi tikosi, kad jis niekada neįneš jų į jūsų gyvenimą. Beveik tikėjote, kad su šiuo žmogumi tokių problemų paprasčiausiai kilti negali. Buvote įsitikinusios, kad jis nesugebės sukelti jums tokio skausmo kaip kiti.

Tuo metu, kai nustojate gerbti žmogų, i pradedate kaltinti save už tai, kad iš pat pradžių pastebėdavote būsimas kančias pranašaujančius ženklus, bet užmerkdavote akis, kad jų nematytumėte. Girdėdavote tuos neramius skambučius, tuos pasiteisinimus, pastebėdavote tą patį nenuoseklumą, tačiau kažkur širdies gilumoje vis tikėjotės, kad apsirinkate. Kad ta baimė ir abejonės – tai tik jūsų vaizduotės vaisiai.

Ir dar jūs žinojote, kad visa tai iki skausmo pažįstama, kad matėte tai ir anksčiau, kad taip troškote to išvengti. Jūsų širdies dalelė žinojo, kad šis žmogus nėra tas , kuo dedasi. Jo kaukė buvo jums per daug gerai pažįstama, ir jūs puikiai žinojote, kas slepiasi už jos.

Tuo metu, kai nustojate gerbti žmogų, suprantate, kad daugiau negalite švaistyti savo laiko tiems, kurie nesugeba jūsų gerbti ir elgtis teisingai. Ir dar tai yra momentas, kai kitas žmogus taip pat suvokia, kas jūs buvote teisi, kai sakėte, jog tada, kai pagarba pradings, jūs pasišalinsite, nes nebegalėsite žvelgti į jį su ankstesniu susižavėjimu ir vėl atverti jam savo širdies.

Tai momentu suvokiate: net jeigu jis nenorės prarasti jūsų, jūs nebijosite išeiti, nes daugiau negalėsite būti šalia to, kurio negerbiate. Negalite būti šalia to, kuriam patikėjote saugoti savo kulkas, bet jis išdavikiškai paleido jas jums į nugarą.

Momentas, kai liaujatės gerbti žmogų,– ta momentas, kai suprantate, kad kartais pagarba yra svarbiau už meilę. Ir kai tik pagarba pradingsta, meilė lėtai pasitraukia iš paskos , išsivesdama ir aistrą.

Momentas, kai nustojate gerbti žmogų, – tai momentas, kai suvokiate, kad jau nieko nepavyks susigrąžinti, nes jūs jau žvelgiate kitomis akimis. Kai tik atsitinka toks dalykas, pasikeičia absoliučiai viskas, įskaitant jus. Pagarbos žmogui praradimas reiškia nenorą daugiau matyti jo savo gyvenime.

Jūs ne iš tų , kurios pakęstų nepagarbą sau tik iš meilės kažkam, todėl daugiau nekentėsite.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.