Natūralūs gėrimai, kurie suteiks energijos ir nepakenks jūsų sveikatai

Jei jaučiatės pavargę, visai nebūtina gerti daug kavos ar labai kenksmingų energetinių gėrimų. Ekspertai papasakojo, kodėl kai kurie gėrimai pavojingi ir kuo juos galima pakeisti.

Didžiulis jėgų antplūdis suteikia tinkamą rytinę nuotaiką. Jei diena atrodo labai sunki ir reikalaujanti vidinių išteklių, visada galite atkurti jėgas naudodamiesi sveikais gėrimais ir geru maistu.

Kavos ir energetinių gėrimų pavojus

Kava yra natūralus produktas, tačiau pavojingas, nes, suteikusi jums jėgų ir energijos, ji sukelia didelį išsekimą. Pasirodo, kava pirmiausia suteikia energijos, o paskui reikalauja dar daugiau mainais. Dėl to žmogus gali tapti priklausomas nuo kofeino ir nuolat gerti kavą. Kuo rečiau geriate kavą, tuo mažiau šį poveikį galima atsekti.

Tas pats gali būti pasakyta ir apie energetinius gėrimus, kurie kenkia visam organizmui, nes jų sudėtis ne visada yra natūrali. Jei bandote apsaugoti savo sveikatą, tikrai neturėtumėte jų naudoti.

Natūralūs gėrimai

Yra puiki alternatyva energiniams gėrimams ir kavai. Daugelis geria arbatą, bet ji irgi nelabai naudinga, ypač juoda. Arbatoje yra medžiagų, vadinamų taninais. Jų poveikis organizmui toli gražu nėra pats naudingiausias. Be to, juodojoje arbatoje yra daug kofeino, kuris, kaip minėta aukščiau, pirmiausia suteikia jėgų, o paskui jas atima.

1. Žalioji arbata. Žaliojoje arbatoje beveik nėra taninų ir mažai kofeino: perpus mažiau nei juodojoje arbatoje ir keturis kartus mažiau nei kavoje. Tai nuostabus tonizuojantis gėrimas, ypač skanus su citrina ir cinamonu. Nerekomenduojama jos gerti per dažnai ir per daug, tačiau puodelis žaliosios arbatos vidury darbo dienos tikrai nepakenks.

2. Obuoliai. Mokslininkų teigimu, obuoliai yra vienas geriausių tonizuojančių ir gaivinančių maisto produktų. Jie puikiai veikia mūsų savijautą ir suteikia jėgų, energijos, tačiau neturi šalutinio poveikio. Valgykite obuolius ryte, kad geriau jaustumėtės. Vitamino C ir mineralų gausa prisideda prie obuolių sveikumo, todėl būtinai įtraukite šį produktą į savo racioną, jei dažnai jaučiatės pavargę.

3. Imbieras. Vieną imbierą valgyti gana sunku dėl specifinio skonio, tačiau, kita vertus, jo galima dėti į įvairius patiekalus, arba iš jo galima pagaminti natūralų energetinį gėrimą. Norėdami tai padaryti, sumaišykite jį su citrina ir vandeniu. Pagal skonį galite įsidėti cinamono, medaus. Gausite neįtikėtinai galingą energetinį gėrimą, kuris nepakenks jūsų nervų sistemai ir nenualins jūsų organizmo.

4. Šizandros uogos. Šio augalo uogose yra organinių rūgščių, taip pat tonizuojančių medžiagų, cukrų. Sausas arba neseniai nuskintas uogas užpilkite verdančiu vandeniu. Vienam šaukštui uogų reikia pusę litro verdančio vandens. Palikite gėrimą valandą pastovėti. Po to galite gerti, įsidėkite medaus, uogienės ar cukraus pagal skonį. Tonizuojantis šių uogų poveikis tiesiog neįtikėtinas.

5. Ženšenio tinktūra. Ją nusipirkti galite vaistinėje. Įpilkite į žaliąją arbatą arba tiesiog užgerkite vandeniu, bet viską darykite pagal rekomendacijas. Tai padės pasikelti nuotaiką ir tapti produktyvesniu. Tinktūra nekenkia miegui.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *