Neleiskite kasdieninėms smulkmenoms užgožti meilės

Originalas

Jeigu tėvai neišmokė tvarkos – bus sunku, tačiau pabandyti verta. Juk visi mes turime erzinančių įpročių. Tik nesakykite, kad jūsų antroji pusė džiaugiasi, kai visą valandą su drauge telefonu aptarinėjate paskutines madas.

Bet čia ne vieninteliai jūsų gerų santykių priešai. Viršvalandžiai, nuovargis, nesutarimas piniginiais klausimais, intymumo stoka – taip žingsnis po žingsnio galima priartėti prie taško, kurį priėjus vienintelis klausimas bus šis: “kas tas svetimas bjauriai priekabiaujantis žmogus šalia manęs?”. Nieko nuostabaus. Kad santykiai išliktų geri, reikia įdėti nemažai pastangų.

Taigi, kaip elgtis, kad smulkmenos nesuėstų jūsų meilės?

Bėda Nr. 1: persidirbimas ir viršvalandžiai

Kiekviena pora vidutiniškai dirba beveik 45 valandas per savaitę (neskaičiuojant viršvalandžių). Taigi, nepraleidžiant pakankamai laiko kartu labai lengva atitolti vienam nuo kito. Psichologai siūlo mažiausiai vieną vakarą per savaitę praleisti tik dviese – išjungus savo mobiliuosius telefonus ir užmiršus darbo problemas. Dar svarbesnis dalykas – poros turėtų garsiai ir atvirai išsakyti savo partneriui, jeigu jaučia, kad jo darbo krūvis apsunkina santykius. Pasakykite, kaip jaučiatės dar prieš tai, kai pajusite artėjantį pykčio priepuolį arba jūs peršoksite prie destruktyvių prielaidų apie savo partnerį ir jūsų santykius.

Bėda Nr. 2: piniginiai reikalai

Jis išlaidus, o jūs – taupi (arba atvirkščiai). Jūs gyvenate susiveržusi diržą, o jis – laisvai. Nepaisant to, koks yra jūsų požiūris į piniginius reikalus, nesutarimai dėl jų gali sugriauti net ir pačius geriausius santykius. Neleiskite, kad piniginiai reikalai jus supykdytų, pamėginkite išsiaiškinti, kokios yra jūsų abiejų požiūrio į pinigus šaknys.

Požiūris į pinigų leidimą ateina iš vaikystės ir yra giliai įsišaknijęs, taigi niurzgėjimas nėra tinkamas atsakymas į šios problemos sprendimą. Poroms, kurios piniginiuose reikaluose pasirodo esančios visiškos priešingybės, geriausia būtų siekti kompromisų. Jis išleidžia mažiau, jūs – šiek tiek daugiau. Jūs mažiau deratės, jis palieka mažiau arbatpinigių. Tačiau nei vienas iš jūsų tikrai iš esmės nepakeisite savo požiūrio į pinigų leidimą, o kompromisai leis jums duoti aiškų signalą vienas kitam, kad jūs neleisite piniginiams reikalams atsistoti tarp judviejų.

Bėda Nr. 3: tie maži įpročiai

Vidutiniškai kiekvienas žmogus turi apie tris skaudamas vietas dėl savo partnerio įpročių. Tarp moteris labiausiai erzinančių vyriškų įpročių pirmauja nenuleistas tualeto dangtis, rytinės kiaulystės vonioje ir ant grindų palikti nešvarūs apatiniai. Jeigu visa tai jums skamba iki skausmo pažįstamai, siūlome gerai apsvarstyti kovos su šiais įpročiais būdus. Jūs negalite priversti jį atsikratyti visų jus erzinančių įpročių, taigi išrinkite vieną įprotį, su kuriuo galite susitaikyti, vieną, kurį galite bent jau toleruoti ir vieną, dėl kurio tiesiog privalote imtis kovos veiksmų. Ir atminkite, jūs siekiate mažesnės blogybės, o ne tobulumo.

Bėda Nr. 4: kasdieniniai kivirčai

Jūs ir vėl įsivėlėte į tą erzinantį ginčą – galbūt jis kilo dėl to, kad jis vėluoja, yra neorganizuotas ar užmaršus. Nepaisant kivirčo priežasčių jis atsiprašo, tačiau jūs atsisakote priimti šį atsiprašymą. Ar elgiatės teisingai? Ne. Kartais reikia priimti žmogaus nuoširdų apgailestavimą žvelgiant į ilgalaikes perspektyvas. Maži kasdieniniai kivirčai ir yra tik nereikšmingi nesusipratimai ir nieko daugiau. Jeigu jūs iš jų išpūsite muilo burbulą arba primygtinai reikalausite juos išanalizuoti, jie palaipsniui sugriaus jūsų santykius. Vietoj to pasiųskite signalą, kad esate pasiruošusi diskusijai ir atleidimui priimdama mažas šakeles, mėtomas jūsų kelyje.

10 patarimų, kaip padės nenumirti jūsų meilei

· Skirkite laiko pabūti kartu, net jeigu tai bus vos 45 minutės per dieną. · Jeigu reikia, suplanuokite laiką seksui. Sveikas seksualinis gyvenimas padeda sukurti sveikus tarpusavio santykius.

· Sutarkite, kad kas dieną galite skirti pusę valandos aptarti darbo problemoms, o po to pereikite prie nedarbinio pokalbio.

· Nepaverskite kiekvieno nereikšmingo kivirčo didele problema.

· Leiskitės į kompromisus.

· Kalbėkite tik už save, nedarykite prielaidų už jį.

· Atsiprašykite ir darykite tai nuoširdžiai.

· Sutikite ir darykite tai nuoširdžiai.

· Neieškokite tobulybės.

· Kas dieną priminkite sau penkis dalykus, dėl kurių jį mylite.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *