Neskubėkite pulti į neteisingus santykius dėl neteisingų priežasčių

Nereikia pulti į neteisingus santykius iš vienatvės baimės. Geriau pabūti vienam, nei susieti gyvenimą su netinkamu žmogumi. Visai neblogai turėti draugą, su kuriuo galima praleisti savaitgalį ar susirašinėti, bet vargu ar būsite laimingi jums netinkančio partnerio kompanijoje. Su juo vis tiek jausitės vieniši, net sėdėdami viename kambaryje. O tai žymiai baisiau už vienatvę su savimi ir savo mintimis.

Nereikia pulti į neteisingus santykius dėl to, kad nenorite atsilikti nuo draugų/draugių. Taip, jus gali supti žmonės, kuriems nusišypsojo laimė sukurti šeimas, nusipirkti namus, susilaukti vaikų, tačiau tai visai nereiškia, kad privalote bet kokia kaina siekti to paties. Kiekvienas iš mūsų išgyvena skirtingus gyvenimo etapus savu laiku, dėl to reikia eiti savo keliu. Dar daugiau – nereikia laikyti kitų žmonių santykių tvirtais vien dėl to, kad jie publikuoja bendras nuotraukas. Jūs galite būti žymiai laimingesni, o jie – patyliukais jums pavydėti.

Nereikia pulti į neteisingus santykius dėl to, kad jums nuobodu ir norisi bent šiek tiek džiaugsmo gyvenime. Net jeigu jums atrodo, kad susidorosite su potencialiu išsiskyrimu, jūs juk irgi kažkam sudaužysite širdį. Jūs turbūt jau savo kailiu esate patyrę, ką reiškia, kai palieka žmogus, kurio ketinimų rimtumu tikėjote, dėl to vargu ar norėtumėte, jog kažkas kitas išgyventų tokį pat skausmą. Jūs gi turbūt nenorite, kad jūsų dėka tie žmonės prarastų tikėjimą meile. Galima laisvai flirtuoti, skirti atsitiktinius pasimatymus, paprasčiausiai gerai leisti laiką, tik nepulkite į santykius, jei nežadate įsipareigoti.

Nereikia pulti į neteisingus santykius iš baimės, kad niekada daugiau nesurasite žmogaus, kuris norės su jumis susitikinėti. Nesutikite būti su tuo, kuriuo abejojate, manydami, jog tai vienintelis ir paskutinis žmogus, kurį galite sudominti. Taip, jūsų nepasitikėjimas gundo griebti tai, ką galima pačiupti, ir visgi neverta imti mažiau negu esate verti.

Šiame gyvenime jūs neišvengsite santykių su netinkamais žmonėmis. Tačiau tie santykiai jus kažko išmokys, o eilinį kartą sudaužyta širdis taps asmeninio augimo šaltiniu.

Nepulkite į neteisingus santykius dėl neteisingų priežasčių. Nereikia laikyti vienatvės pačiu baisiausiu dalyku, kuris gali jums nutikti ir dėl to susitikinėti su pirmais pasitaikiusiais. Vienatvės periodai gyvenime – visiškai normalus reiškinys. Svarbiausia – susikoncentruoti tokiais laikotarpiais į save.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *