Nestabiliausias Zodiako ženklas – niekada nežinai ką jie galvoja

Niekada nežinai, į ką jie įsivels vėliau.

6 vieta: Vandenis

Šio ženklo prigimtiniai polinkiai kai kam gali atrodyti chaotiški, nors paprastai jie viską kontroliuoja.

„Vandeniai yra atviri ir nebijo pokyčių, todėl jie gali išbandyti neįprastus gyvenimo scenarijus ir lengvai leistis į nuotykius”, – sako astrologė Alice Alta. „Žmonėms, mėgstantiems kruopščiai planuoti ir viską apskaičiuoti, tai skamba kaip nelaimės receptas.”

Tačiau jei leisite savo bičiuliams Vandeniams vaikščioti pagal savo būgno ritmą, pamatysite, kad galiausiai viskas dažnai išsisprendžia jų naudai. Jie tiesiog pasirenka unikalų kelią, kad tai pasiektų.

5 vieta: Svarstyklės

Svarstyklės visada nori priimti teisingiausią sprendimą, nesvarbu, ar jos teisia baudžiamąją bylą, ar palaiko draugų pusę. Tačiau šio ženklo žmonėms gali prireikti šiek tiek laiko, kad sureguliuotų save ir išmoktų greitai priimti teisingus sprendimus.

„Jeigu jų vertybių sistema nėra iki galo įsišaknijusi, jie gali būti gana chaotiški, o Svarstyklės gali vesti kitus žmones iš proto dėl nesibaigiančių dvejonių, nesugebėjimo apsispręsti ir nuomonės keitimo”, – sako Alta. „Tačiau kai tik jie sustiprina savo vidinį branduolį, jų gyvenimas tampa sklandus.”

4 vieta: Skorpionas

Skorpionai klesti per akimirkas, kurios leidžia transformuotis, net jei kitiems tos akimirkos gali atrodyti kaip krizė.

Pavyzdžiui, kai per audrą užtvindo visus namus kvartale, Skorpionas bus tas, kuris paskambins į draudimo bendrovę ir pasirūpins, kad visi turėtų sausą lovą, kurioje galėtų miegoti. Tačiau šis siekis transformuotis gali atsigręžti ir priešinga linkme.

„Jei jų gyvenimas pernelyg nuobodus, nuspėjamas ir ramus, Skorpionai gali pasąmoningai ieškoti krizės ar net sukurti ją iš nieko”, – sako Alta.

„Be to, šis ženklas yra labai emocionalus, o drama yra jų stichija.” Jie iškrečia bėdų vien dėl to, kad patirtų adrenaliną.

3 vieta: Šaulys

Šis ugnies ženklas su pasimėgavimu siekia visko, ko tik nori – nuo naujų darbų iki kelionių nuotykių.

„Simbolis yra pusiau žmogus, pusiau arklys, taigi turime tą dviejų dalykų dvilypumą: Ar jie mąsto apatine, ar viršutine puse?” – sako profesionali astrologė Leslie McGuirk.

„Be to, jie turi ginklą: vyras simbolio dalyje yra lankininkas, laikantis lanką ir strėlę su ugnimi ant galo.”

Ir niekada tiksliai nežinai, kur tas lankas gali būti nukreiptas, todėl daugelis žmonių šį ženklą laiko tam tikra prasme laisvamaniu.

2 vieta: Žuvys

Šio ženklo simbolis – žuvis – yra tinkama jo nestabilumo metafora.

„Žuvys dažnai plaukioja tai šen, tai ten, tai visur, todėl gali atrodyti, kad yra nepastovios ir neįpareigojančios”, – sako M. McGuirk.

„Pagalvokite, ką žuvys daro, kai jaučia baimę: jos lekia tolyn, o kadangi nuolat juda, jas sunku prisijaukinti.”

Žuvų valdančioji planeta Neptūnas, kuris valdo iliuzijas ir iliuzijas, daro jas dar chaotiškesnes.

„Niekada nežinai, kokioje padėtyje su jais esi, nes jie yra meistriški chameleonai – vieną dieną jie gali būti malonūs ir mieli, o kitą kartą, kai su jais susidursi, gali pajusti, kad jie turi slaptų klastingų planų”, – priduria M. McGuirk.

1 vieta: Dvyniai

Dvyniai, atstovaujami Dvynių, gali atrodyti visokie. „Dvyniai tarsi gyvena du žmonės su priešingais norais, kurie prisideda prie jų vidinio chaoso”, – sako Alta.

„Vieną dieną Dvyniai nori pradėti nuosavą verslą, o kitą dieną sako, kad klajoklio gyvenimas yra pats geriausias, todėl svajoja viską mesti ir leistis į kelionę aplink pasaulį.”

Jie svyruos tarp pomėgių, darbų ir net draugų. Kad Dvyniai taptų labiau įsitvirtinę, jie turi suderinti savo priešingus polinkius.

„Svarbiausia – rasti pusiausvyros tašką ir rimtai užsiimti savo veikla, nepasiduoti pusiaukelėje”, – sako Alta.

„Tokiu atveju Dvyniai gali būti itin efektyvūs, maitinami abiejų pasaulių energijos ir visada kibirkščiuojantys susidomėjimu.”Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *