Norėdami tobulėti, būkite su tais, kurie meta jums iššūkį

Labai paprasta pamilti žmogų, kuris elgiasi taip pat, kaip jūs. Tačiau santykių darna susijusi ne vien su maloniu laiko leidimu. Nors bendri interesai ir malonumas, patiriamas bendraujant su bendraminčiu, labai svarbūs tvirtiems santykiams, tačiau suderinamumas – tai kur kas daugiau nei tiesiog panašių bruožų rinkinys.

Priešingybės traukia. Ir tai ne mitas.

Gyvenime labai svarbu susirasti partnerį, kuris nuo jūsų skirsis. Santykiai, grindžiami išimtinai žmonių panašumu, laikui bėgant išblėsta. O žmonės, kurie meta mums iššūkį, padeda išskleisti sparnus skrydžiui į aukštybes.

Jei norite vystytis ir tobulėti, nereikia susitikinėti su savo atspindžiais ir kopijomis. Nereikia švaistyti laiko tiems, kurie jums visada pritaria, su viskuo sutinka, juokiasi iš jūsų anekdotų ir visur paskui jus sekioja.

Supraskite mane teisingai. Dauguma svajoja apie santykius su žmogumi, kuris juos supras ir visada bus greta, reikiamu momentu. Tačiau būtent tai galiausiai ir ima varginti. Taip, iš pradžių toks žmogus suteikia gyvenimui komfortą ir jaukumą, tačiau, kaip visi puikiai žino, be kokioje komforto zonoje nėra vietos nei vystymuisi, nei tobulėjimui.

Vienodumas neleis įsileisti į gyvenimą nežinomybės. Toks gyvenimas neduos nieko naujo, nesuteiks jokių gyvenimiškų pamokų. Bus tik apgaulingas saugumo jausmas, lindint savo mažyčiame muilo burbule.

Dėl to, jei norite vystytis ir tobulėti, atskleisti visą savo potencialą, surizikuokite pradėti santykius su žmonėmis – savo priešingybėmis. Su tais, kurie užgrūdins jūsų silpnas vietas. Kurie atvers duris viskam, kas nežinoma ir paslaptinga ir padės pažvelgti į pasaulį visiškai kitu kampu.

Partneris gali visiškai nesuprasti jūsų humoro jausmo ir stebėtis, kaip jums gali patikti tai, kas jam nepatinka. Jam ne visada patiks jūsų mėgstamos vietos. Greičiausiai jis netgi priešinsis naujovėms, kol nesupras, kad jų dėka plečia savo paties ribas ir akiratį ir išsilaisvina nuo savo komforto zonos pančių.

Šitas žmogus padės jums išaugti. Patikėkite.

Jis motyvuos ropštis iš lovos, kai jus apėmė apatija ir nuramins, kai pradėsite nervintis. Drauge jūs augsite ir tobulėsite, dar labiau sutvirtinsite santykius ir įkvėpsite vienas kitą siekti dar didesnių tikslų. Laikui bėgant suprasite, kad partnerio trūkumai iš tikrųjų yra visai ne ydos. Kaip ir jūsiškiai. O dar suprasite, kad tie dalykai, kurie daro jus tokiais skirtingais, iš tikrųjų yra ne kas kita, kaip bruožai, sudarantys jūsų tikrąjį „Aš”.

Pačios tvirčiausios poros – ne tie žmonės, kurie maksimaliai panašūs vienas į kitą, o tie, kurie pastoviai meta mylimajam iššūkius. Ir šitaip sudaro sąlygas tobulėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *