Nuo ko labiau priklauso šeimos gerovė?

Dažnai tenka girdėti, kad už poros gerovę atsakingi abu. Tačiau gyvenime būna visai kitaip.

Visgi moteris iš pats pradžių yra nusiteikusi kurti darnius santykius ir tvirtą šeimą. Pati prigimtis verčia ją tuo užsiimti.

Būtent nuo moters sprendimų ir veiksmų priklauso, ar bus apsaugoti jos palikuonys ir ji pati. Ar jai bus komfortiška tose jos susikurtose sąlygose.

Kvaila atsakomybę už tai suversti vyrui. Vyriškos funkcijos – tai išteklių gavyba ir šeimos apsauga. O lizdeliu rūpinasi visgi moteris. Ir tuo, kad visiems šiame lizdelyje buvo gera, ir jai pačiai tame tarpe.

Pats svarbiausias žingsnis, kuriant sėkmingus santykius – pasirinkti tinkamą vyrą. Ne karštą patiną, ne valdingą tironą, ne klouną, o būtent normalų vyrą. Nuo tikro vyro dvelkia ramybe. Šalia tokio žmogaus tikrai nebus „audrų stiklinėje“, skandalų tuščioje vietoje ir kitų nemalonių dalykų.

Būtent čia moterys dažniausiai ir suklysta, manydamos, kad aistra ir ryškios emocijos – tai ir yra meilė. Dėl to šeimos gyvenimas pavirsta nuolatiniu mūšio lauku. Buvo pasirinktas ne tas vyras. O į tą, kuris puikiausiai tiktų, moteris net dėmesio neatkreipė.

Jaunos moterys dažnai daro šią klaidą, manydamos, kad gyventi su vyru turi būti linksma. Kad jis turi būti karštas ir temperamentingas.

Tačiau laukinės aistros su muštynėmis ir indų daužymu niekaip nesutelpa į ramaus, laimingo šeimos gyvenimo modelį.

Natūralu, kad tokiuose santykiuose ramybės nebūna, jie nebrandūs, netinka visaverčiam gyvenimui. Ir tokiuose santykiuose jau nieko negalima pataisyti, kad ir kaip stengtumėtės. Tai nuo pat pradžių buvo nesėkmingas sprendimas.

Atsipeikėjusi, jeigu dar ne vėlu, moteris renkasi jau tinkamą vyrą, su kuriuo paskui ir gyvena – ilgai ir laimingai.

O jeigu neatsipeikėja – visą gyvenimą kenčia pati, kenčia vaikai. Ir atsakomybė už visa tai tenka jai. Būtent jai. Ne vyras kaltas, kad moteris jį pasirinko. Ji kenčia netinkamai pasirinktą vyrą, bando iš nevalgomo dalyko padaryti saldainį Taip nugyvena visą gyvenimą. Vyras koneveikiamas, užuot išėjus ir pagaliau pradėjus normaliai gyventi. Palaipsniui moteris pradeda galvoti, kad visi vyrai tokie. Tai labai patogi pozicija, kai galima savęs gailėtis ir nieko savo gyvenime nekeisti. Nepastebėti, kaip šioje nesveikoje aplinkoje kenčia jos vaikai.

Taip, moteris visada pati renkasi vyrą, kad ir ką jis pats apie tai galvotų, vis tiek renkasi jį, o ne jis ją.

Ir būtent moters pasirinkimo klaida jai visada fatališka.

Pasirinkite tinkamus.

Į aistras ir ašaras geriau žiūrėti kine, o ne savo gyvenime.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.