Nuo ko pradėti kurti santykius

Daugelio šiuolaikinių jaunų porų problema yra ta, jog jie nesugeba vienas kitam nusileisti. Jauni žmonės priprato gyventi sau, daryti, ką nori ir nesukti dėl nieko galvos. O rimti santykiai jau patys savaime reikalauja kažką keisti ir kažką paaukoti, o šito padaryti dauguma žmonių nesugeba.

Mes labai dažnai kalbame apie tai, jog antroji pusė mūsų nesupranta. Tuo pat metu galiu lažintis, kad ir mes patys neypatingai stengiamės suprasti kitą žmogų. Štai nuo šito ir reikia pradėti kalbą.

Santykiai, šeima, rūpinimasis, supratimas, pagarba, ištikimybė – visa tai yra atributai, kurių pagrindu ir kuriama nauja šeima. Ką galima būtų pasakyti apie poras, kuriose netgi elementarios pagarbos nėra nė kvapo? Tokie žmonės jeigu ir tuokiasi, tai neilgam. O jeigu ir neišsiskirs, tai visą gyvenimą kankinsis dėl to, kad greta esantis žmogus jo nesupranta ir negerbia.

Nuo ko vertėtų pradėti kurti santykius?

Pirma – visiškai akivaizdu, kad žmogus, su kuriuo norite susitikinėti, turi jums patikti.

Antra – būtina suprasti, kam apskritai jums reikalingi santykiai. Jei atsakyti į šį klausimą negalite ar atsakymas skamba maždaug kaip „kad liūdna ir nuobodu nebūtų”, tai geriau nieko nepradėti. Nes baigsis viskas labai apverktinai. Pagrindinė ir svarbiausia idėja yra ta, kad jums drauge turi būti lengva. Drauge visur: reikaluose, rūpesčiuose, šeimyninio poilsio metu – nesvarbu. Svarbiausia – paprastumas ir vienas kito supratimas. Kartais – iš pusės žodžio, iš vieno žvilgsnio. Žinoma, taip bus ne visada , tačiau santykiai neturi apsunkinti gyvenimo.

Trečia – svarbu suprasti, kad kitas žmogus duotas jums ne kančioms ir ne tam, kad visiems aiškintumėte, koks jis blogas, o tam, kad jūs pats pasikeistumėte į geresnę pusę. Kaip ten bebūtų, o „prisitrynimas” paprastai užima nemažai laiko, tačiau tai nebaisu, svarbiausia, kad paskui gautųsi tvirta šeima visam gyvenimui.

Ketvirta – yra vienas elementarus dėsnis, galintis labai padėti šiuolaikiniams jaunimui. „Geriau vienam, negu su kuo pakliuvo. Patikrinta asmeniškai. Juk iš tikrųjų – kam apsikrauti begale įvairiausių problemų, jeigu visiškai aiškiai supranti, jog šis žmogus – ne tavo, o svarbiausia – tau visiškai nereikalingas?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *