Pagrindinės klaidos, kurias įsimylėjėliai daro pačioje santykių pradžioje

Saldainių-puokščių laikotarpis daugumai porų dažniausiai praeina idealiai. Romantiški pasimatymai, dovanos, bučiniai ir pažadai, šviečiant mėnuliui… O paskui prasideda realus gyvenimas. Galbūt netgi bendras gyvenimas, kai, be romantikos, tenka spręsti ir labiau proziškus klausimus. Kaip liudija statistika, pirmieji gyvenimo po vienu stogu metai poroms būna ypatingai sudėtingi. Maždaug 30% porų išsiskiria, padariusias pačias banaliausias klaidas. Kokias būtent – paanalizuosime žemiau.

Subyra idealai

Jeigu jūs abu iš pradžių kruopščiai ruošdavotės susitikimams, o paskui, prasidėjus bendram gyvenimui, atsipalaiduosite, nusivylimų išvengti nepavyks. Tik įsivaizduokite – jūs staiga pakeičiate nuostabią suknelę į nuskalbtą chalatą, o jis vietoje jūsų mėgstamų kvepalų pradeda kvepėti savo dievinamu česnaku, valgomu ir pietums, ir vakarienei.

Nebėra būtinybės nertis iš kailio ir namuose: plauti indus su aukštakulniais, suknele ir vakariniu makiažu.

Tačiau patrauklumu rūpintis visgi reikėtų. Pats laikas pasirūpinti gražiais naminiais drabužiais ir nepamiršti periodiškai paskirti vienas kitam pasimatymo mėgstamose vietose.

Pasipila draudimai

Kai baigiasi saldainių-puokščių laikotarpis, abu partneriai būna įsitikinę, kad dabar turi žymiai daugiau teisių vienas į kitą. Prasideda draudimų, apribojimų, pavydo laikotarpis.

Jis gali pareikšti savo „fui“ dėl tavo įprastų šeštadienio pasisėdėjimų su draugėmis, jau nekalbant apie kosmines išlaidas kosmetikai. O jūs tikriausiai pradėsite karą su jo įprastais malonumais – krepšiniu su alumi priešais televizorių, kompiuterinius žaidimus.

Kad tokie draudimai neprivestų prie skyrybų, reikia juos sušvelninti arba visiškai panaikinti. Ir būtinai išmokite ieškoti kompromisų. Be šio įgūdžio sunku sukurti laimingus, darnius santykius.

Skirtingi įpročiai

Buitinės smulkmenos gali labai erzinti ir neigiamai paveikti santykius. Galbūt jūs tiesiog užmetate drabužius ant pakabų spintose, o jis yra įpratęs viską pedantiškai išdėlioti lentynose. Taip, kad nebūtų nė raukšlelės.

Visus svarbius kasdienius momentus geriau aptarti iš karto, jau pačioje santykių pradžioje. Ir pagalvoti, kaip gyvenimą kartu paversti patogiu abiem.

Pastangos padaryti partneriui „patogiu“

Visos tos populiarios frazės, tokios kaip: „Privalai perauklėti vyrą ir tada jis taps idealus“ pražudė milijonus šeimų. Tai visiškai beprasmiškas reikalas – mėginti pakeisti suaugusį žmogų. Ir kokia apskritai prasmė tai daryti? Juk jūs įsimylėjote žmogų būtent tokį, koks jis yra – su tam tikrais trūkumais, ypatumais.

Leiskite kitam būti pačiu savimi. Pašalinkite iš savo santykių kritiką, abipuses priekabes, siekį perdaryti mylimą žmogų tokiu būdu, kad būtų jums patogesnis. Verčiau pasirūpinkite savimi: savo vystymusi, savęs tobulinimu. Jums tai bus žymiai naudingesnis ir prasmingesnis procesas.

Svajonės apie telepatiją

Ši klaida būdinga dailiosios lyties atstovėms. Užuot tiesiai pasakiusi partneriui, kas jai tai nepatinka, moteris laukia ir tikisi, kad vyriškis pats viską supras, matomai, staiga pabudus ekstrasenso ar aiškiaregio talentui. O dažniausiai ne vien laukia, bet ir baisiai įsižeidžia, paskelbia nekalbadienius ir kitais panašiais būdais komplikuoja bendrą gyvenimą.

Vietoj tylios kančios ir paskui staiga kilusio skandalo, geriau tiesiog atvirai pasikalbėti. Išmokite reikšti pretenzijas ir nepasitenkinimą ramiais, subalansuotais pokalbiais be riksmų ir skandalų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *