Palauk vyriškio, duosiančio tau meilę, kurios esi verta

Paprasčiausiai tikėk, kad jis egzistuoja. Tikėk, kad jis galiausiai ateis į tavo gyvenimą ir duos tau tą meilę, kurios esi verta. Štai dėl ko neturi tenkintis kažkuo mažesniu, ar laikinu palengvėjimu, ar greitu pasitenkinimu. Jis – vienintelis, kuris pajėgs mylėti taip, kaip esi verta būti mylima – ta meile, kurios visada ieškojai.

Tu neturi tenkintis kuo pakliuvo, kadangi meilėje apskritai negalima tenkintis įvairiais surogatais. Meilė – ne surogatas. Tu neturi versti savęs galvoti, jog pakaks kažko pakankamai gero ir paprasto. Tu neturi versti savęs būti su žmogumi vien dėl to, kad neužteko kantrybės palaukti. Geriau pabūti vienai ir palaukti to vyriškio, su kuriuo tu iš tiesų turi būti, nei pasilikti su tuo, kuris suteiks tau tik trumpą palengvėjimą.

Meilė niekada neateina pagal tvarkaraštį. Meilė skaičiuoja laiką savaip. Kartais ateina tada, kai tu to nori, o gali apskritai neateiti. Kad ir kada ji nuspręstų tave aplankyti, vienas dalykas yra tiksliai aiškus: kai ji ateis – tai bus pati fantastiškiausia patirtis. Tu negali priversti meilės taikytis prie tavo poreikių, prie tavo nekantrumo.

Reikia tiesiog būti kantria ir laukti. Kartais meilė laukia, kad tu iš pradžių suformuotum save tam žmogui, kuris turi pas tave ateiti. Kartais ji laukia, kada tas kitas žmogus bus pasiruošęs padaryti tave laiminga. Yra daug faktorių. Ir būtų klaidinga manyti, kad gali daryti jiems kokią nors įtaką.

Belieka paprasčiausiai laukti, kada ateis tikroji meilė. Nesitenkink vyriškiu, kuris duos tau tą meilę, kurios tau norisi šiuo konkrečiu momentu. Palauk duosiančio meilę, kuri liks su tavimi visam gyvenimui. Kuris liks greta nežiūrint į nieką.

Nesitenkink kuo pakliuvo vien dėl to, kad bijai pasmerkimo ar baisu būti vienai. Dėl to, kad baisiai norisi su kuo nors būti. Pasitikėk savimi ir lauk savo tikrosios meilės istorijos. Tavo vyriškis egzistuoja, jis ateis. Tiesiog reikia palūkėti ir įsitikinti, jog esi tam pasiruošusi. Jei dabar pasitenkinsi pirmu pasitaikiusiu vyriškiu, tapsi neprieinama ir nepasiekiama tam, su kuriuo esi išties verta būti.

Jis egzistuoja. Jis ieško tavęs. Jis irgi save tobulina, kad būtų vertas su tavimi būti. Lauk jo. Leisk jam pasiruošti, kad galėtų tave mylėti. Neskubėk. Bet kuris kitas vyriškis nevertas to. Lauk būtent Jo. Jis ateis ir tu pagaliau suprasi, kodėl teko taip ilgai laukti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *