Pasaulis – tai jus pačius atspindintis veidrodis

Manau, labai nedaug žmonių pasakys, kad yra visiškai patenkinti savo gyvenimu. Kaip taisyklė, dauguma visada suras kažką tokio, kas jų netenkina, o kitų netenkina pats gyvenimas apskritai. Žmonės be paliovos skundžiasi tuo savo gyvenimu, keikia jį ir nesuvokia, kad iš tikrųjų keikia patys save.

Vienas iš gyvenimo dėsnių skelbia: gyvenimas – tai veidrodis, atspindintis mus pačius. Och, kaip sunku tai pripažinti!!! Sunku dėl tos priežasties, kad reikia sukaupti drąsos prisipažinti sau pačiam, kad viskas, ką turi savo gyvenime – tai tik tavo paties poelgių, minčių ir jausmų atspindys bei rezultatas. Ir štai žmogus atsigręžia atgal į savo gyvenimą ir galvoja: „Ne, negali būti, kad būtent aš visa tai sukūriau. Visa tai man kažkas iš aukščiau pasiuntė”.

Mes, deja, pamirštame, kad mintys ir jausmai turi savo energiją. O energija, kaip žinia, niekada niekur nepradingsta, ji gali tik pereiti iš vienos būsenos į kitą. Jeigu ilgai ant kažko nirštate ar jaučiatės įsižeidę – atgal gausite nemalonius gyvenimo įvykius, visą tą negatyvą, kurį patys sukūrėte mintimis ir jausmais.

Jeigu ilgą laiką jaučiatės dėl kažko kaltas, jus pastoviai lydės nemalonios istorijos, juk pasąmonės lygmenyje esate įsitikinęs, kad jeigu jau esate kaltas, reiškia, nusipelnėte bausmių. Šiuo atveju visi tie nemalonumai – tai jūsų kaltės jausmo atspindys, tik realizuojasi jis jau ne pasąmonėje, o realiame gyvenime.

Jeigu kažko bijote ir pastoviai galvojate apie šią baimę – jus ištiks būtent tai, ko taip smarkiai prisibijote.

Kitaip sakant, į ką sutelkiate savo mintis bei jausmus – tą ir gaunate. Juk realybė pati savaime yra neutrali. Tai tarsi švari drobė, ant kurios savo minčių ir jausmų dažais nusipiešiame savo gyvenimo paveikslą.

Nepatinka gyvenimas? Pakeiskite dažus. Dažniau galvokite apie gera. Atspindžio dėsnis veikia visur ir visada.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *