Penki būdai, kaip pagerinti savo karmą ir sustabdyti nesėkmių srautą

Likimą galima pakeisti norima linkme…

Kad ateitis nepateiktų jums nemalonių staigmenų, stenkitės nedaryti blogų darbų esamuoju metu. Karma veikia kaip savotiškas bumerango efektas. Jei šiandien nusprendėte kam nors pakenkti, rytoj jūsų veiksmai gali sugrįžti jums tuo pačiu.

Kiekvienas iš mūsų bent kartais esame padarę dalykų, kurie turėjo neigiamų pasekmių. Tačiau likimą įmanoma pakeisti, ir daugelis žmonių, kurie dėjo pastangų tai padaryti, su tuo sutiktų. Taigi…

Atsikratykite pykčio. Dažnai mums sunku atleisti nuoskaudas, ypač jei kas nors mus labai įskaudino. Bet jūs neturėtumėte į tai nukreipti neigiamo dėmesio. Išmokite atsikratyti pykčio. Tai ne tik padės pagerinti jūsų karmą, bet ir išvalys jūsų energetinį lauką. Kai jus kamuos blogi prisiminimai, aplink save ir savyje kaupsite negatyvius dalykus. Visa tai darys įtaką jūsų būklei ir, žinoma, būsimam likimui. Jei išmoksite atleisti kitiems žmonėms, pastebėsite, kad jūsų gyvenimas iš tiesų labai pagerės.

Mylėkite. Svarbu savo meilę dovanoti ne visiems aplinkiniams, o tik patiems artimiausiems žmonėms. Jei jums trūksta romantikos ir tikros meilės, neturėtumėte ieškoti nuotykių su kiekvienu pasitaikiusiu priešingos lyties atstovu. Išsiugdykite tvirtus jausmus vienam partneriui ir venkite palaido gyvenimo būdo. Taip ne tik pakeisite savo karmą, bet ir pagerinsite asmeninį gyvenimą. Tik nuoširdūs ir ištikimi santykiai galės suteikti jums laimės.

Dvasiškai tobulėkite. Religija yra kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas. Galite išpažinti bet kokį tikėjimą, tačiau turėtumėte suprasti dvasinio gyvenimo esmę. Kartais vidinę ramybę gali suteikti vien tik paprasčiausia malda ar net tylūs asmeniniai pasikalbėjimai tiesiogiai su tuo, kas yra aukščiau. Jei esate atitolę nuo religijos, susiraskite sau dvasinį vadovą, kuris padės jums apsispręsti dėl jūsų tikėjimo. Svarbiausia, kad jis būtų nuoširdus ir konstruktyvus. Neikite į bažnyčią, jei to nenorite savanoriškai daryti.

Kurkite. Net jei nesate talentingas dailininkas ar rašytojas, tai neturi trukdyti jums išbandyti savo jėgas kūryboje. Galbūt nepavyks parašyti genialaus kūrinio, o jūsų paveikslai galbūt bus mėgėjiški, tačiau labai svarbu visą tai išbandyti. Kūrybiškumas jums padės atsipalaiduoti ir atsikratyti neigiamų minčių. Bet koks negatyvus požiūris neigiamai veiks ir jūsų gyvenimą. Kad pagerintumėte savo karmą, turite nukreipti savo energiją tinkama ir naudinga linkme. Kurkite dažniau ir netrukus pastebėsite teigiamus pokyčius aplink save ir savo viduje.

Bendraukite su savo vidiniu balsu. Kai kurie žmonės gali nematyti prasmės kalbėtis su savimi. Tačiau tai gali padėti jums tinkamai išanalizuoti savo gyvenimą ir suprasti, ką padarėte ne taip. Pokalbiai su savo vidiniu balsu padės išsiaiškinti savo klaidas ir išvengti jų ateityje. Žinoma, visada daug geriau nuoširdžiai pasikalbėti su savo artimaisiais. Sužinoję savo praeities veiksmų kainą, nenorėsite jų kartoti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *