Penki žmonių tipai, kurių visiškai neverta užuojautos

Užuojauta yra teigiama asmens savybė, rodanti, kad jis yra empatiškas. Tačiau yra žmonių, kurie naudojasi kitų empatija savanaudiškais tikslais. Ekspertai atskleidė, kas tai daro dažniausiai.

Net jei kam nors simpatizavote ar užjautėte, bet tas žmogus jums nepadėkojo ar neparodė savo gerumo, nesijaudinkite. Pasikliaukite veiksmingu bumerango dėsnio veikimu, nes visa, ką gero padarėte iš širdies, jums visada sugrįš šimteriopai.

Tipiški verkšlentojai

Verkšlentojai yra tie, kuriems visada viskas blogai. Normalūs žmonės patenka į bėdą ir retai kada sulaukia užuojautos. Sveikos psichikos žmonėms dažniausiai nereikia užuojautos. Kita vertus, verkšlenantiems patinka, kai kas nors bėgioja aplink juos, ir bando juos paguosti ir jiems padėti.

Jie yra tam tikros rūšies energijos vampyrai, tačiau kai kurie iš jų net nežino, kad jie tokie yra. Jie ne mažiau pavojingi nei tie, kurie puikiai suvokia tokio elgesio naudą sau.

Jei kas nors jums nuolat kartoja, kad jam viskas blogai, pasistenkite laikytis atokiau nuo tokio žmogaus, kad jūsų čakros ir energija nenukentėtų nuo toksiškų šio žmogaus išlydžių. Negadinkite sau nuotaikos.

Užsispyrę žmonės

Jei jūsų aplinkoje yra žmonių, su kuriais negalite dėl nieko ginčytis, neturėtumėte jų ir užjausti. Jie negali pajusti kito žmogaus emocijų, visapusiškai įvertinti jo paramos, nes jiems tai tiesiog nėra duota iš prigimties. Jei vis dėl to imsite juos užjausti ir padėsite, jie nuoširdžiai jums neatsidėkos.

Panikos apimti žmonės

Panikuojantys žmonės yra bene mažiausiai kenksmingi mūsų sąraše. Jų panika pasireiškia sunkiais gyvenimo momentais, tačiau ,apskritai, jie gali būti gana ramūs ir malonūs žmonės. Kai jie pradeda panikuoti ir galvoti, kad artėja pasaulio pabaiga, geriau su jais nesibičiuliauti. Tiesa ta, kad tokiu metu jie netenka normalaus pasaulio suvokimo.

Jūsų užuojauta ir noras jiems padėti nėra jiems naudingi. Vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, kad jiems padėtumėte, tai išmokyti juos, kaip susidoroti su savo stresu ir nervingumu. Jiems gali padėti meditacija arba tam tikros kvėpavimo technikos.

Tipiški kritikai

Nesvarbu, ką padarysite, jie jus už tai kritikuos arba bandys ieškoti kaltų dėl tokio jų elgesio. Net kai jie patiria sunkumų, o jūs stengiatės juos užjausti, jie paprasčiausiai to nepastebės arba manys, kad kažkaip neteisingai elgiatės. Todėl geriau niekada neužjausti tokio tipiško kritiko.

Energijos vampyrai

Yra žmonių, kurie sąmoningai sukelia gailestį įvairiais ir įmantriais metodais. Jiems to reikia, kad visi jiems padėtų. Empatija, užuojauta ir troškimas padėti yra tai, kuo jie maitinasi, kad įgytų sau jėgų. Tai labai toksiški ir pavojingi žmonės, nuo kurių visada reikia laikytis kuo toliau.

Tokių toksiškų žmonių yra nemažai, ir jų dažnai būna mūsų artimiausioje aplinkoje – tarp artimųjų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.