Plaukų atgaivinimas po šviesinimo

Greičiausiai neišvengiama norėti tokių plaukų kokių neturi – moterys turinčios garbanas, nori tiesių plaukau, turinčios tiesios dažnai svajoja apie kasdienes garbanėles. Lygiai taip pat galima pastebėti yra ir su plaukų spalvomis. Tamsiaplaukės svajoja apie blondiniškus atspalvius, šviesiaplaukės nori tamsių ar karamelinio atspalvio plaukų. Tai reiškia, kad labai daug moterų pasiryžta pokyčiams, o būtent šviesiaplaukėmis būti norinčių yra daugiausia. Žinoma, tai pats sunkiausias išbandymas plaukams – šviesinimas yra gana arši procedūra, todėl po jos plaukus tenka prižiūrėti daug intensyviau nei anksčiau. Prireikia ne tik visokiausių papildomų priemonių plaukams, bet kartais reikia keisti ir šampūnus ir kitas anksčiau naudotas priemones. Kartais vienoms užtenka pradėti chi keratin priemones, o kitoms tenka dažniau pasimėgauti ir kaukėmis ar nenuplaunamu kondicionieriumi. Viskas priklauso ir nuo pačių plaukų būklės prieš ir po dažymo. Vieni tokį procesą atlaiko geriau, kitiems būna kur kas sunkiau. Jei pastebėjote, kad plaukai virto į ne dailią kupetą, būtina pagalvoti apie naujas priemones plaukams ir geresnę jų priežiūrą. Įsigyti puikių produktų galima https://kosmetikosparduotuve.lt/ parduotuvėje. Tačiau prastos būklės priežastimi gali būti daugiau dalykų nei tik prastos priemonės.

Kartais plaukai sugadinami kai per greitai iš tamsios plaukų spalvos padaromi šviesūs. Ypač jei tai daroma namuose, o ne salone. Profesionaliai atliekamas tamsios plaukų spalvos išėmimas ir dažymas yra daug saugesnis, tam naudojamos specialios priemonės, kurios apsaugo plaukų būklę. Žinoma, ji suprastėja bet kokiu atveju, tačiau ne tiek, kad reikėtų nerimauti. Svarbiausia, kad būtų neskubama per dieną tapti blondine iš brunetės. Namuose taip pat dažnai naudojamos labai prastos priemonės šviesinimui, todėl vėliau nepadeda plaukų būklės pagerinti ir chi keratin priemonės, kurios itin gerai vertinamos.

Šviesintiems plaukams labai reikia drėkinimo, todėl pasirūpinkite, kad namuose būtų intensyviai drėkinančių kaukių, švelnūs chi keratin šampūnai, kokybiški kondicionieriai, plaukų aliejukas, serumas ar šilkas plaukams. Jei nuolat skirsite dėmesio savo plaukams, jų būklė gali pagerėti greičiau nei įsivaizduojate. Žinoma, taip pat privaloma atsikratyti ir kai kurių įpročių – slėpkite plaukus nuo saulės, nenaudokite formavimo priemonių, nešukuokite plaukų kol jie šlapi. Taip tik paskatinsite plaukus lūžinėjimui ir trupėjimui.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.