Požymiai, kad būtinai reikia paleisti vyrą, kurį mylite

Originalas

Jeigu santykiams nelemta tęstis, nieko nepadarysite. Šią tiesą daug kam reikia išmokti pripažinti, kad ir kaip būtų sunku. Nors santykių pradžia buvo daug žadanti, tai dar nereiškia, kad jie pasieks laimingą pabaigą. Tam įtaką daro daugybė įvairiausių veiksnių.

Jeigu jūsų santykiai nesivysto, nereikia laikytis jų įsikibus. Jūs negalite puoselėti santykių, kuriems nelemta egzistuoti. Šioje srityje mes neturime galios. Todėl reikia pastebėti, kad stengiatės bergždžiai. Labai svarbu suprasti, kad atėjo laikas išsiskirti, net jeigu vis dar jaučiatės įsimylėję.

1. Jūs vėl ir vėl baratės dėl to paties

Tai – jūsų nesuderinamumo požymis. Tai rodo, kad nė vienas iš jūsų nėra pakankamai emocionaliai brandus žmogus, kad sugebėtų išspręsti konfliktą. Jūs negalite pasiekti kompromisų, todėl santykiai netaps darnūs.

2. Tik jūs viena stengiatės dėl santykių

Dėl santykių išlikimo ir dėl bendros ateities reikia dviejų žmonių pastangų. Jūs neturite stengtis viena. Paleiskite jį ir pamatysite, kad jis jūsų nelaikė ta vienintele.

3. Jūs arba jūsų partneris turite asmeninių problemų, kurios trukdo santykiams

Kartais santykiai iš tikrųjų gali užsimegzti vienam iš partnerių netinkamu metu. Gal kuris nors turite problemų, trukdančių santykiams arba bendrai ateičiai, tada geriau jį paleisti.

4. Jūs skirtingai įsivaizduojate ateitį

Kaip galima kurti santykius su žmogumi, jeigu jūsų ateities planai skiriasi? Nereikia tikėtis, kad vienas iš jūsų persigalvos. Jūs galite tik iššvaistyti savo brangų laiką.

5.  Jūs nepasitikite vienas kitu, kai nebūnate kartu

Pasitikėjimas – santykių pagrindas. Jeigu pasitikėjimo nėra, tai santykiai pasmerkti žlugti.

6. Jūs gyvenimas blogesnis, nei buvo prieš užmezgant santykius

Santykiai neturi pabloginti gyvenimo, o atvirkščiai! Jeigu jaučiate, kad santykiai ištraukia iš jūsų gyvybinę energiją, vadinasi, jie kenksmingi. Nuo jų būtina išsivaduoti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.