Požymiai, kad jūs – stipri asmenybė, kurios kiti bijo

Žmonės jūsų bijo? Galbūt jie jumyse įžvelgia stiprią asmenybę. Kai žmonės sutinka stiprią asmenybę, nelabai supranta, su kokio charakterio žmogumi iš tiesų turi reikalą.

Kai kurie jus laiko valdingu ir arogantišku. Kiti galvoja, kad jūs tiesiog storžievis. Bet mes žinome, kad ir vieni, ir kiti klysta.

Pasitaiko, kad žmonės į jus žiūri atsargiai. Bet tik todėl, kad jie niekaip nesupranta, kaip jums pavyksta atrodyti taip pasitikinčiai ir kodėl jums nėrabūtina, kad kas nors pritartų jūsų veiksmams.

Štai keletas požymių, rodančių, kad jūs – stipri asmenybė, galinti kitiems kelti baimę.

1. Jūs nekenčiate pasiteisinimų.

Stiprūs žmonės nepakenčia pasiteisinimų. Jums neįdomu klausytis kieno nors mykimo apie tai, ką jie galėjo, bet nesusiklostė. Jūs esate susitelkę į savo galimybes ir į tai, ko jums reikia, kad pasiektumėte daugiau.

Atsiras daugybė priežasčių, kodėl jūs negalite kažko pasiekti. Bet priežasčių, kodėl jums reikia tai pasiekti, jūs turite milijoną kartų daugiau..

2. Jūs labai atsargiai renkatės žmones, kuriuos įsileidžiate į savo gyvenimą.

Stipriam žmogui nereikia kitų nuomonės, kad sužinotų, kas jis toks yra ir ką sugeba. Jūs suvokiate, kad tokie žmonės jaučia poreikį pasakoti jums „apie gyvenimą“, kad pajustų savo pačių svarbą. Kita vertus, jūs suvokiate, kad yra žmonių, kuriems svarbu išgirsti apie save nuomonę iš šalies.

Net jeigu jūs vis dar nežinote, kas esate, jums nereikalingas nei draugas, nei draugė, nei viršininkas, nei artimas giminaitis, kad papasakotų, ką jūs sugebate. Jūs įstengsite pats išsiaiškinti.

3. Jūs negalite pakęsti tuščių plepalų.

Jeigu jūs stiprus žmogus, jūsų galva perpildyta idėjų. Jums nesinori švaistyti laiko pokalbiams ir gandams apie pažįstamus, jeigu tą laiką galima panaudoti pakeisti pasauliui.

Kartais jums atrodo, kad jūs nemokate plepėti „apie nieką“. Bet tai ne tiesa. Tiesiog jums tai nemalonu, nes plepalai žudo laiką ir smegenų ląsteles.

4. Jūs nepakenčiate bejausmiškumo, kvailumo ir nemokšiškumo.

Dominuoti norinčios asmenybės atsiranda dėl išsiauklėjimo ir žinių trūkumo. Tuo tarpu stiprios asmenybės – jautrios ir eruditės. Čia yra pagrindinis jų skirtumas.

Jūs skiriate daug pastangų ir laiko, kad išmoktumėte savo protą panaudoti geriems tikslams. Todėl negalite pakęsti, kai žmonės „iš lempos“ sprendžia apie dalykus, kuriuose nė trupučio nesusigaudo. Stiprus žmogus nenaudos savo jėgų tam, kad manipuliuotų žmonėmis. Bet gali paskatinti juos pirma pagalvoti, tik po to kalbėti.

5. Jūs mokate klausytis.

Stiprūs žmonės moka klausytis. Atrodytų, visi tai vertina. Tačiau žmones, kurie neįpratę, kad jų klausytųsi, toks įdėmus klausymasis gali išgąsdinti.

6. Jums nereikia dėmesio.

Stiprus žmogus nesiekia atsidurti dėmesio centre. Bet jūsų asmenybė traukia aplinkinius. Ir nors jūs niekada nesistengėte užmegzti draugystės, dauguma socialinių kontaktų, kuriuos jūs palaikote, atsirado ne jūsų noru, o todėl, kad žmonėms reikia, kad juos suptų tokie, kaip jūs.

Tačiau nepamirškite, kad kartais jums reikalingas „perkrovimas“. Nebijokite atokvėpio. Tai normalu – rūpinkitės savo jausmais taip pat, kaip rūpinatės kitų.

7. Jūs nieko nebijote.

Na, galbūt šis punktas ne apie jus. Tai, ko gero, vienintelis dalykas, kurio jūs bijote. Bet skirtumas tarp jūsų ir kitų yra tas, kad jūs neleidžiate šiai baimei jūsų užvaldyti ir sutrukdyti jums gyventi taip, kaip jūs norite.

8. Savo trūkumus suvokiate kaip naujas galimybes.

Trūkumai verčia jus tobulėti. Jūs žinote, kad nesate tobuli, bet nebijote klysti ir mokytis iš savo klaidų. Nes jeigu jūs neveikiate – negyvenate, o tik egzistuojate.

Suprantama, kai kurie žmonės mano, kad šalia jūsų būti sunku. Bet jiems sunku tik dėl to, kad jūs norite, jog tie, kurie jus supa, augtų kartu su jumis. Ir jeigu tai jiems nepavyksta, jūs žinote, kad vis dėlto geriausia išlikti savimi.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.