Požymiai, kad vaikinas yra narcizas ir niekada iš tikrųjų nepamils

Bendrauti su narcizu būna nepaprastai sunku, o pamilti tokį tipą – tikra tragedija. Vaikinas, kuris save myli labiausiai, negalės tapti geru partneriu. Kaip atpažinti narcizą, atskleidė vokiečių psichologas Ericas Hegmannas, knygų „Svajonių princo spąstai“, „Pasimatymų taisyklės“ autorius.

Psichologai ragina: „Mylėk save! Būk savimi!“ Kai kurie žmonės šiuos patarimus, skirtus pasitikėjimui savimi stiprinti, supranta klaidingai ir tampa narcizais – įsimylėjusiais save, egoistais, į save orientuotais žmonėmis, kuriems asmeninė gerovė yra svarbiausias dalykas gyvenime. Bendraujant su tokiu partneriu, jūsų padėtis bus sunki – niekada nevaidinsite jo gyvenime svarbaus vaidmens, geriausiu atveju jam būsite tarsi aksesuaras arba aptarnaujantis personalas.

Saulė sukasi tik aplink jį

Žavėjimasis juo jam yra svarbus. Labai svarbus. Jis neturi savo draugų rato – tik gerbėjų klubą. Jis būna vakarėlių centras, kiti jį mėgsta. Žmonės prisimena jį ir po kelerių metų, o jis nesugeba įsidėmėti nė vieno jų vardo.

Jis sugeba kalbėti, bet ne klausyti

Jis moka išreikšti savo mintis, yra komunikabilus, įdomus pašnekovas. Gali kalbėti bet kokiomis temomis. Deja, jis nesugeba klausyti kitų, nes yra įpratęs būti dėmesio centre. Kai prabyla kas nors kitas, jis nutraukia jo pasakojimą arba vėl atkreipia kitų dėmesį į save, papasakodamas anekdotą. Kas antrą sakinį jis pradeda nuo „aš“.

Jis neatsižvelgia į jus, priimdamas sprendimus

Kompromisų jis nemėgsta. Jis pabrėžia, kad neleis niekam varžyti jo asmeninės erdvės. Kai jūs nenorite daryti to, ką nori jis, tada jis kilniai leidžia jums pasirūpinti savo norais. Vienai. O pats tuo metu rūpinasi savo interesais. Susitikti pusiaukelėje jis nesutinka.

Jis nenori įsipareigoti

Jam būna nemalonu kurti konkrečius ateities planus. Jis laiko save oportunistu ir pasinaudoja palankiomis galimybėmis, kurių jam pasitaiko. Jei prisiimtų įsipareigojimus, jam atsirastų kliūčių. Jis teisinasi savo polinkiu į spontanišką elgesį, tačiau iš tikrųjų tik nori pasilikti sau visas įmanomas galimybes.

Svarbiausia, kad jam būtų gerai

Jis gali atrodyti kilniaširdis, bet dalytis su kitais nemėgsta. Jeigu jis ką nors duoda, vadinasi, to turi per daug arba jam pačiam to nebereikia. Mintis, kad galėtų labiau save suvaržyti ar ką nors daugiau atiduoti, jam ir į galvą neateina. Jis gali palinkėti jums paties geriausio, bet tik tada, jei jam pačiam nieko netrūksta.

Į kritiką jis reaguoja atsitraukimu

Narcizas vengia konfliktų, nes negali pakelti kritikos. Jis yra didžiausias savo paties gerbėjas. Priekaištai dėl jo poelgių jam yra tolygūs piktžodžiavimui. Į pastabas jis reaguoja skaudžiai ir nubaudžia kritikuojančius, rodydamas jiems panieką ir abejingumą. Šis metodas jam puikiai suveikia, nes kiti vėl ima stengtis įtikti jam, nepriklausomai nuo to, kad kritika buvo teisinga.

Jūs esate jam pasirinkimo galimybė, bet ne prioritetas

Jis nuolat sukelia jausmą, kad bus su jumis kartu tol, kol pasitaikys kas nors geresnio. Jis svajoja apie kitas moteris ir vis rečiau pagiria jus, pasako komplimentą ar išreiškia pripažinimą. Jis tarytum leidžia suprasti, jog esate pakankamai išskirta jau vien dėl to, kad galite būti šalia jo.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *