Prieš pradėdami santykius, sąžiningai atsakykite sau į šiuos klausimus

Ar žinau savo ribas? Prieš pradedant kurti santykius, svarbu žinoti, kokius dalykus esate pasirengę pakęsti, o su kuo taikstytis nesiruošiate, kad susiklosčius situacijai tiksliai žinotumėte savo poziciją. Kai žmogus nežino, kaip jis nori, kad su juo elgtųsi santykiuose – ne apskritai, o konkrečiai – jis gali į daug ką užmerkti akis ir pernelyg daug viską atleisti. O kai į ką nors užmerkiame akis, tai ima kartotis, tampa norma, ir mes priprantame, tarsi taip ir turėtų būti – štai kodėl reikia iš anksto nusistatyti savo ribas.

Meilė man reikalinga, kad pajausčiau tai, ko man iki šiol trūko, ar tik kaip papildomas bonusas ir šiaip neblogame gyvenime? Vienas dalykas – pradėti santykius, kai jauti, jog tavo gyvenimas jau ir taip pilnavertis, o visai kas kita, kai bėgate nuo vienatvės. Visavertė meilė ir santykiai gali būti tik pirmuoju atveju, kai kopriklausomybės rizika yra žymiai mažesnė.

Kokios yra mano pagrindinės vertybės? Tai esminis dalykas – žinoti savo vertybių sistemą, ką vertinate, kokie yra jūsų prioritetai. Turime pasirinkti partnerį, kurio vertybių sistema atitinka mūsiškę.

Kokie mano poreikiai? Labai svarbu žinoti, ko jums reikia iš santykių, kiek laiko jums būtina praleisti su savo antrąja puse, kaip jus reikia mylėti, kaip atsiprašyti ir pan. Turime žinoti savo psichologinius, fizinius, emocinius ir seksualinius poreikius, kad galėtume informuoti apie juos partnerį ir kad jie šitokiu būdu būtų patenkinti.

Kaip ruošiuosi išlaikyti balansą savo gyvenime? Jei nežinote, kaip tai padaryti, santykiai gali lengvai užvaldyti visą jūsų gyvenimą. Turite mokėti balansuoti laiką, leidžiamą su draugais, asmeninį laiką ir asmeninius santykius. Tai yra raktas į laimingą gyvenimą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.