Prieš pradėdami santykius su žmogumi, įsitikinkite šiais dalykais

Kiek jūsų partneris myli ir vertina save

Pavydas, isterijos, nepasitikėjimas – žemos savivertės pasekmės. Kuo ji žemesnė, tuo žmogus blogiau elgiasi su savimi ir kitais.

Kai atėjote į pasimatymą, atkreipkite dėmesį į tai, kaip žmogus bendrauja su aptarnaujančiu personalu. Jei arogantiškai ir be pagarbos, verta susimąstyti.

Ar jis/ji turi tikslų ir siekių

Jei viskas, ko tikitės iš gyvenimo – tai slampinėti po butą, voliotis ant sofos ir triaukšti bulvių traškučius, šitą punktą galite praleisti.

Bet jeigu jums norisi gyventi visavertį gyvenimą, užsiimti tuo, kas jums patinka, ir kartu tobulėti, turite į tai atkreipti dėmesį. Kokių pomėgių turi jūsų partneris, ar jis/ji kažko siekia, ar stengiasi pagerinti savo ir artimųjų gyvenimą?

Kibirkštis tarp jūsų

Pirmaisiais pažinties mėnesiais visada kunkuliuoja aistra, judu vienas kitu aistringai domitės. O paskui, laikui bėgant, paaiškėja, kad neturite apie ką pasikalbėti, išskyrus kasdienes buitines problemas, o būti kartu jau nebe taip įdomu.

Todėl pradiniame etape atkreipkite dėmesį į tai, ar turite bendrų temų ir pomėgių.

O pats geriausias suderinamumo testas – jei jums smagu kartu daryti pačius paprasčiausius dalykus: šerti kačiukus, tvarkytis namuose arba tiesiog visą dieną drybsoti lovoje ir valandų valandas šnekučiuotis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *