Renkamės gyvenimo draugą. Niuansai

Amerikiečių rašytoja, poetė ir psichologė Clarissa Pinkola Estes knygoje „Kaip mylėti moterį“ skaitytojams pasakoja, kaip išsirinkti tinkamą gyvenimo partnerį ir nesuklysti, kaip užmegzti tvirtus ir ilgalaikius santykius bei tapti laimingais.

Renkantis partnerį, Estes pataria visų pirma atkreipti dėmesį į tokius niuansus:

Pasirinkite žmogų pagal savo pojūčius. Labai svarbu jausti partnerį, suprasti jo vidinę būseną ir tai, kad jo dvasios būsena harmoningai papildytų jūsiškę. Rinkitės vyrą taip, tarytum būtumėte akla. Užmerkite akis ir įsiklausykite į savo vidinį balsą. Ką jaučiate kai apie jį pagalvojate? Kokios emocijos užplūsta, kai jį prisimenate?

Rinkitės žmogų, kuris visą gyvenimą nebijo mokytis ir tobulėti, domisi viskuo aplinkui ir visą laiką aktyvus. Ilgalaikiams santykiams rinkitės atvirą partnerį, kuris moka prisitaikyti prie bet kokios situacijos, yra lankstus ir nebijantis pokyčių.

Pasirinkite partnerį, kuris gali būti ir stiprus, ir tuo pačiu lankstus. Šios savybės tiesiog būtinos kiekvienam tikram vyrui šiuolaikiniame pasaulyje, kuris keičiasi kas sekundę. Vyras turi būti drąsus ir stiprus, kad oriai atlaikytų visus gyvenimo sunkumus ir prireikus jus palaikytų. Tuo pačiu jis turi mokėti prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių, mokėti žengti koja kojon su laiku. Tuo ir pasireiškia jo lankstumas.

Pasirinkite žmogų, kuris pajėgus pajausti jūsų skausmą ir nebijo parodyti saviškio. Abejingumas – baisiausias dalykas santykiuose. Tai – bejausmio žmogaus požymis, žmogaus, kurio jausmai jau mirė. Jeigu jūsų išrinktasis nebijo parodyti savo jausmų, skausmo ir nusivylimo, taip pat jaučia ir suvokia jūsų sielvartą bei skausmą, jis vertas likti jūsų gyvenime amžinai.

Rinkitės žmogų, kuris turi savo nuosavą gyvenimo kelią ir mielai priima jus kaip bendrakeleivę savo įdomioje kelionėje. Jeigu vyras nesilygiuoja į daugumą, bet nusprendžia eiti savo keliu, nuostabu. Tai byloja apie jo pasitikėjimą, jėgą ir ryžtą. Tapkite ištikima jo palydove šioje kelionėje, palaikykite ir padėkite, ir net jei likimas jus kartas nuo karto išskirs, išlikite jam ištikima. Tokio nelengvo ir pilno išbandymų kelio pabaigoje jūsų tikrai lauks laiminga pabaiga.

Pasirinkite žmogų, kuris supras jūsų pomėgius. Bendra veikla ir bendri pomėgiai būtini, kad sunkiomis akimirkomis padėtų išsaugoti santykius ir likti kartu. Kiekvieną kartą, kai drauge keliaujate, poilsiaujate ar kartu darote tai, kas jums patinka, jūsų atmintyje kaupiasi pozityvios emocijos ir malonūs prisiminimai apie šiuos momentus. Ir kai jūsų santykiuose prasidės juodas ruožas, šie prisiminimai padės jums tai išgyventi.

Pasirinkite žmogų, kuris supras jūsų gyvenimo vertybes. Sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius galima tik tada, kai turite bendras gyvenimo vertybes ir jūsų požiūriai į gyvenimą daugmaž sutampa. Šeimos problemos, vaikų skaičius, religija, požiūris į pinigus – tai esminiai dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį iš karto, kad vėliau nebūtų per vėlu. Kuo vėliau išsiaiškinsite jo požiūrį, tuo paskui bus sunkiau.

Pasirinkite žmogų, kuris pasirengęs jausti ir užjausti. Vyrą, kuris negailėdamas laiko ir jėgų palaikys ir padrąsins jus sunkiais laikais. Žmogų, galintį ne tik klausytis, bet ir išgirsti bei pajausti.

Pasirinkite žmogų, kuris moka pasijuokti iš savęs ir žino, kada laikas sustoti. Humoro jausmas padeda išsisukti iš bet kokios situacijos, ypač jei kalba eina apie konfliktus. Jūsų partneris turėtų sugebėti ne tik nušlifuoti aštrius kampus ir tinkamu metu konfliktą paversti pokštu, bet ir pripažinti savo klaidas bei atsiprašyti. Jeigu jis visada teisus ir kaltina jus dėl visų bėdų ir nelaimių, jei jis nemokės atsiprašyti ir pasitaisyti, negalėsite su juo sukurti tvirtų santykių.

Pasirinkite žmogų, kuris pajėgs atsisakyti tam tikrų įpročių. Jeigu jis turi įpročių, kurie iš pradžių jums atrodo juokingi, turėkite galvoje, kad po kelerių metų jūs jų tiesiog pakęsti negalėsite. O jeigu partneris toks principingas, kad dėl jūsų nepasirengęs tų įpročių atsisakyti, vadinasi, santykiai su juo neturi ateities.

Pasirinkite žmogų, kuris jums bus ne tik meilužis, bet ir draugas. Jausmai ir aistra ilgainiui atslūgsta, o draugystė tarp partnerių išlieka amžinai. Jeigu jūsų sąjunga grindžiama tik seksu, tokių santykių krachas – tik laiko klausimas. Prisiminkite savo geriausius draugus ir įsivaizduokite, ką padaryti esate pasiruošusi vardan jų. Dabar pagalvokite apie savo partnerį ir įsivaizduokite tą patį. Būkite nepaprastai sąžininga su savimi. Jeigu jaučiate, kad dėl draugų esate pasiruošusi daugiau, nei dėl šio konkretaus žmogaus, ieškokite naujo mylimojo.

Ir svarbiausias dalykas, kurį turėtumėte atsiminti: rinkitės tą vyrą, kuris jūsų gyvenimą padarys gražesnį nei buvo iki jo, kuris gali įnešti į jį pozityvumo ir energijos, galintis duoti daugiau, nei prašo mainais.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.