Santykių pradžios klaidos, dėl kurių prarandamas susidomėjimas galimu partneriu

Yra daug tokių istorijų, kai žmonės jaučia abipusę simpatiją, gal net suspėjo kilti abipusiai jausmai. Ir, regis, nėra jokių kliūčių toliau plėtoti santykius. Tačiau vienas pradeda jausti, kad antrasis praranda susidomėjimą, viskas kažkur pradingsta, išgaruoja.

Po tokių istorijų žmonės gali metų metus kankintis nuo širdies žaizdų ir patirtų traumų. Jie nesupranta, ką padarė ne taip, juk viskas prasidėjo tiesiog nuostabiai, buvo akivaizdus susidomėjimas ir abipusiškumas.

Štai keletas pakankamai dažnų klaidų, kurias vyrai ir moterys daro pačioje santykių pradžioje. Tai ganėtinai nekenksmingos klaidos, tačiau partnerio susidomėjimas jumis išblėsta, atsiranda abejonių, o toliau viskas tik dar labiau blogėja.

Pernelyg smarkiai įsikimbama į žmogų ir santykius, pasineriama, ištirpstama kitame žmoguje

Tai – ženklas, kad žmogus turi priklausomybę nuo santykių, kad jį yra apėmusi santykių manija. Jūs rizikuojate labai greitai prarasti savo vertę partnerio ir jūsų pačių akyse.

Toks žmogus neįdomus, nuo jo norisi bėgti.

Duoti suprasti, kad jums skubiai reikalingi santykiai

Pavyzdžiui, kad priverstumėte pavydėti savo buvusius ar tiesiog dėl to, kad esate nepratę būti vieni.

Partneris pasijaučia tiesiog patogiu objektu, jūsų įrankiu, o jis pats kaip žmogus, jo asmenybė, poreikiai ir visa kita – antrame ar dar tolimesniame plane.

Įkyrumas, žmogaus persotinimas savimi

Kai šiuose santykiuose jūsų yra pernelyg daug, kai visos iniciatyvos eina būtent iš jūsų pusės.

Būti pernelyg šaltam ir neprieinamam

O štai čia – kitas kraštutinumas. Žmonės taip elgiasi iš baimės pasirodyti įkyriais, juokingais ir pan. Tačiau partneris tai suvokia kaip šaltumą nesidomėjimą juo.

Vaidinti jums nebūdingą vaidmenį

Kurį laiką galima apsimetinėti, kažką vis išgalvoti, ar tai būtų faktai iš asmeninio gyvenimo, darbo, socialinio bendravimo sferų ir pan. tačiau anksčiau ar vėliau tiesa išplaukia į paviršių.

Ilgai kentėti ir apsimetinėti, baiminantis negatyvaus atgalinio ryšio

Kenčiate, kai pažeidžiamos jūsų ribos, daroma ką nors jums nepriimtino, tiesiog iš baimės, kad žmogus išeis. Niekas jums už tai nepadėkos. Priešingai, toks elgesys bus imamas laikyti savaime suprantamu.

Užkrauti savo antrai pusei visų problemų sprendėjo pareigas

Vargu ar yra daug žmonių, kurie gerai jaučiasi, kad kažkas jais naudojasi ir parazituoja jų sąskaita.

Slėpti svarbius faktus, galinčius turėti įtakos santykiams

Pavyzdžiui, kad yra vaikų iš ankstesnės santuokos, kad yra kažkoks konkretus specifinis, ne visiems priimtinas darbas ir pan. Visa tai vis tiek galiausiai paaiškės ir anksčiau ar vėliau teks tai aptarti.

Manipuliuoti, naudotis gatavais patarimais iš serijos „kaip jį priversti mane įsimylėti”

Vietoj abejotinų šabloninių sprendimų, verčiau pabandykite suprasti, koks žmogus yra šalia jūsų, stiprinti ryšį.

Pervertinti kurio nors jūsų resurso ar bruožo reikšmę

Pavyzdžiui, jeigu jūs jaunesnė, reiškia, jums viskas atleistina. Arba jeigu jau turite kažkokį statusą, žmogus turėtų jus vertinti būtent už tai.

Svarbiausia: nuoširdumas, sąžiningumas, abipusė pagarba ir laipsniškas suartėjimas. Geriau nedaryti klaidų, apie kurias ir taip daugelis jau žino.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *