Šeimos židinys

Būti drauge reikia ne su tais, su kuo patogu ar naudinga, bet su tais, kas mums brangūs, su kuo mums saugu ir jauku. Apie ką mes galvojame, ką visada prisimename, mylime, kuo norime rūpintis ir džiuginti.

Su kuo mes esame giminingos sielos. Tai mūsų šeima – brolis, sesuo, tėvas, motina, vyras, žmona, sūnus, duktė… Tai gali būti ir artimi draugai.

Patikėkite, šeima – labai svarbi ir reikalinga. Šiame didžiuliame pasaulyje, iš esmės, mes juk reikalingi tik savo artimiesiems… Todėl labai svarbu išsaugoti šį giminingą ryšį, kurį vargiai ar kas gali pakeisti.

Šeimą reikia saugoti ir puoselėti. Kantriai ir su meile. Tarsi savo širdies šiluma mes palaikytume ugnį šeimos židinyje. Kol jis dega – bus šilta, šviesu ir gera visiems šeimynykščiams.

O gęsta šeimos židinys nuo abejingumo, vartotojiškumo ir melo. Ir tuomet žmonių jau nieko nesieja, o namuose gyvena susvetimėję vieniši kaimynai.

Branginkime žmones, kuriuos mylime ir kurie myli mus… Nepasimeskime tarp skubėjimo ir gyvenimo šurmulio, kad neieškotume vėliau to, ko patys neišsaugojome.

RUVINaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *