Šiandien noriu papasakoti apie skutimosi putas

Šiandien noriu papasakoti apie skutimosi putas, nors, atrodytų, kad tai daugiau vyrų reikalas, tačiau jos padeda mums, namų šeimininkėms, kasdien tvarkantis namuose. Skutimosi putas galima rinktis bet kokias, bet geriau – ne gelį.

1. Skutimosi putomis galima valyti langus, stiklus, veidrodžius, kad nerasotų. Tai reikėtų daryti reguliariai. Ant švarios servetėlės užtepkite šiek tiek putų ir nuvalykite stiklus. Po šios procedūros jie daugiau nerasos.

2. Skutimosi putomis šalinu dėmes ant sofos apmušalų. Tie, kurie turi mažų vaikų, mane supras. Užtepu nedidelį kiekį putų ant dėmės ir palieku, kad jos susikontaktuotų. Paskui paimu šepetėlį ir išvalau dėmes. Rezultatas – švari sofa be jokių dėmių.

3. Naudoju putas, kad lengvai nuvalyčiau spintos rankenėles. Užtepu putų, nuplaunu ir rankenos blizga. Taip pat galima valyti čiaupus, maišytuvus ir kitą vonios kambario įrangą.

4. Naudodami skutimosi putas galite išvalyti ir atnaujinti zomšinių daiktų, pavyzdžiui, batų, spalvą. Šiek tiek putų užtepam tiesiai ant batų ir valome šepetėliu, prireikus įpilkite daugiau putų. Jei ant batų yra dėmių, reikia užtepti putų ant probleminės vietos ir palikti 10 minučių, kad susikontaktuotų. Išvalius putas, dėmių nelieka, o spalva tampa ryškesnė.

5. Skutimosi putos pašalina riebalų dėmes. Užtepu putas ant riebalų dėmės ir palieku maždaug penkioms minutėms. Tada drėgnu skudurėliu nuplaunu putų likučius. Riebalų dėmės nebėra.

Štai ir viskas!



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *