Suderinti pagal žvaigždes: idealios Zodiako ženklų poros

Ne visos poros, praėjus pirmajam aistringo įsimylėjimo etapui, pradeda kivirčytis. Kai kurie partneriai moka sutarti vienas su kitu ir puikiai vienas kitą papildyti. Astrologai tikina, kad tai priklauso nuo jų Zodiako ženklų suderinamumo. Kokioms poroms žvaigždės lėmė sugyventi gražiai?

JAUTIS ir SVARSTYKLĖS

Meilės planeta Venera yra abiejų šių Zodiako ženklų globėja. Ji vienodai apdovanojo juos švelnumu ir žavesiu, taip pat daro juos nepaprastai jausmingais. Tokia pora turi vienodų pomėgių ir panašų skonį, todėl dažnai pradeda bendrus kūrybinius projektus ir būna įkvėpti vienas kito pasiekimų. Jautis labai mėgsta malonumą ir dykinėjimą, o Svarstyklės sugebės palaikyti jam puikią kompaniją. Dėl to jie smagiai ir įdomiai praleis laiką kartu.

MERGELĖ ir OŽIARAGIS

Šie du Zodiako ženklai nuo kitų skiriasi nepaprastu sumanumu ir ryžtu, ir tai juos vienija. Kartu jie yra draugiška ir stipri komanda. Kol Ožiaragis sieks bendrų trokštamų tikslų, Mergelė pasirūpins, kad viskas vyktų pagal planą. Žemės stichijos atstovai dažnai turi tuos pačius tikslus ir jiems kyla panašios mintys. Jie racionaliai sprendžia visus klausimus ir rimtai žiūri į jausmus, todėl sukuria stiprią ir patikimą sąjungą. Be to, jie moka vertinti ir palaikyti vienas kitą, todėl jų santuoka visada būna ilga ir sėkminga.

ŠAULYS ir DVYNIAI

Tai du aktyvūs Zodiako ženklai, kurie nėra įpratę sėdėti vietoje. Nuotykių troškulys ir noras išmokti ko nors naujo suteikia jiems galimybę sukurti tvirtą ir patikimą aljansą. Šaulys savo ruožtu išmokys Dvynius priimti teisingus sprendimus ir elgtis pagal sąžinę, o Dvyniai duos patarimų, kaip elgtis netikėtose situacijose, kad visada pasisektų. Abu ženklai žino, kaip teigiamai nusiteikti ir palaikyti vienam kitą. Todėl jie nebijo jokių krizių, kartu galės nugyventi ilgą ir laimingą gyvenimą.

AVINAS ir SKORPIONAS

Ugnies ir vandens stichijos ženklai neleis vienas kitam nuobodžiauti. Jų energija kunkuliuos: Avinas kurs naujus iššūkius, o Skorpionas drąsiai juos įveiks. Abu ženklai žino, kaip pasiekti savo tikslus, ir tai juos sieja į vieną visumą. Jie neims kovotis vienas su kitu, o priešingai – papildys. Kartu jie galės pasiekti visas aukštumas ir išgyventi bet kokią krizę, net ir ligas bei negandas.

VĖŽYS ir ŽUVYS

Šių Zodiako ženklų atstovai yra labai jausmingos prigimties, jie visada išliks ant to paties ilgio bangos. Jų intuicija leidžia subtiliai suprasti vienam kito poreikius, todėl retai kyla nesusipratimų ir perdėtų sureikšminimų. Ši sąjunga visada egzistuos santarvėje ir meilėje. Abu ženklai sugebės sukurti svajonių šeimą ir pridengti kiekvieno trūkumus savais privalumais. Vėžys stengsis išlaikyti namų jaukumą, o Žuvys, savo ruožtu, išmokys tvarkos ir padės savo sielos draugui visame kame.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *