Susirasti savo žmogų ir sukurti su juo tvirtus santykius

Visi aplinkui siūlom pačius įvairiausius laimės receptus. Tačiau iš tikrųjų, renkantis gyvenimo draugą, pakanka vadovautis pačiomis paprasčiausiomis taisyklėmis. Pavyzdžiui, būtina liautis priskirti žmogui, su kuriuo pradedate santykius, tuos bruožus ir tas savybes, kurių jis neturi.

Visiems norisi ilgalaikių, tvirtų santykių ir tai visiškai suprantama, tačiau, deja, kai pradedame rinktis partnerį visam gyvenimui, dažniausiai kreipiame dėmesį visai ne į tuos dalykus, į kuriuos reikėtų.

Mes žiūrime į žmogaus „fasadą“, t.y. vien į išvaizdą ir net nesiruošiame suteikti šanso sau ir kitam pažvelgti anapus fasado, pažinti vienas kitą žymiai geriau ir giliau.

Mes ne visada įsivaizduojame kaip su tuo žmogumi drauge pasensime, kaip drauge auklėsime vaikus. Mums atrodo, kad saldainių ir puokščių periodas tęsis amžinai, kad visas gyvenimas bus nesibaigiantis džiaugsmas ir laimė, kad nebus nei problemų, nei ligų. Tačiau taip manyti – totali utopija.

Dėl to labai svarbu susirasti žmogų, kuris išties galės jus palaikyti, būdamas greta netgi tamsiausiais ir baisiausiais laikais. Kuris galės jus prajuokinti, net jeigu esate susierzinę ir pikti. Kuris bus geriausias variantas būtent JUMS, kad ir kas ten ką jums apie šitą žmogų kalbėtų. Su kuriuo būnant, jums paprasčiausiai nesinorės svarstyti dar kokių nors variantų, juk jūs jau suradote būtent tai, ko reikia jums, o taip pat matote ir jaučiate, kad ir jus jau surado. Ir tai – toks nuostabus jausmas. Jūs tai būtinai pajausite, kaitai įvyks.

O dabar detaliau pakalbėkime apie tai, į ką konkrečiai reikėtų susikoncentruoti ir ko būtent ieškoti, kad surastume savo žmogų ir sukurtume su juo puikius, tvirtus santykius.

Pradžiai reikėtų liautis priskirti žmonėms, su kuriais pradedate bendravimą, bruožus ir savybes, kurių tie žmonės neturi ir niekada neturėjo, tuos bruožus, kuriuos patys sau susifantazavote. Laikas tapti realistais.

Svarbu suprasti, kad jeigu, pavyzdžiui, trokštate sutikti savo princą, tai jis juk irgi norės susitikti savo idealą, jis irgi turės ilgiausią reikalavimų sąrašą, dažniausiai gana paviršutinišką, savo būsimai išrinktajai.

Dėl to orientuotis reikia į realius žmones, be to, būtina suprasti, kad netgi romantika santykiuose neatsiranda staiga ir netikėtai – jūs patys ją sukuriate. Ir apskritai labai svarbu vystyti, plėtoti santykius, pažinti, tyrinėti vienas kitą, mokėti stebinti. Štai čia ir yra tikroji romantika, o ne vien kinas ar kavinės.

Taip pat svarbu suprasti, kad stabilumas – tai ne nuobodybė. Stabilumas – puikus dalykas, ypač ilgalaikiuose santykiuose, turinčiuose perspektyvą ateityje peraugti į tvirtą ir laimingą šeimą. Patikėkite, metams bėgant stabilumą vertinsite vis labiau ir labiau. Būsite laimingi ir ramūs, kad galite pasikliauti partneriu ir visiškai juo pasitikėti, o jis – jumis. Tai išties didžiulė laimė.

Važiuojam toliau. Yra dar vienas labai svarbus momentas: suprasti, kad nereikia iškart, vos susipažinus ir supratus, kad tarp jūsų nėra „kibirkšties“, numoti ranka į šiuos santykius. Aš, žinoma, neraginu per prievartą bendrauti su žmonėmis, kurie jums visiškai nepatiko, bet jei bendravimas buvo jums malonus ir įdomus – duokite šiems santykiams šansą išaugti į kažką didesnio, juk dėl to jūs nieko neprarasite. Pamėginkite.

Paprasčiausiai nekabinkite iškart etikečių „ne mano tipažas“, tęskite bendravimą ir vienas kito tyrinėjimą, sužinokite apie žmogų daugiau, pradžiai tiesiog susidraugaukite, o paskui, laikui bėgant, visa tai galbūt išaugs į kažką didesnio. Patikėkite mano asmenine ir daugybės tvirtų bei laimingų porų patirtimi – jose irgi viskas prasidėjo tiesiog nuo malonaus bendravimo ir draugystės, o ne nuo „kibirkščių“. Kibirkštys irgi sužaižaravo tarp tų žmonių, ir dar kokios! Tačiau – vėliau. Praėjus šiek tiek laiko.

O dar būtina liautis šventai tikėti, jog tik priešingybės traukia ir sukuria neįtikėtinai nuostabias ir tvirtas poras. Vienas kitą traukia visų pirma tie žmonės, kurie susiranda vienas kitame būtent tai, ko jau labai seniai ieškojo – visas tas jiems reikalingas savybes žmoguje, su kuriuo galima būtų nugyventi visą likusį gyvenimą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *