Švelnumas

Seksas – mažiausia, ką moteris gali duoti vyrui. Jis ne taip jau brangiai kainuoja ir pakankamai prieinamas, kad jam galima būtų teikti kokią nors ypatingą reikšmę.

Iš tikrųjų kur kas daugiau kainuoja švelnumas. Tai, ką moteris dovanoja ne kiekvienam, ir gali neduoti netgi tam, su kuriuo miega…

Švelnumo nenusipirksi, nepavogsi, neišviliosi nei apgaule, nei prievarta. Švelnumo su niekuo nesupainiosi. Švelnumas – tai mažas gumuliukas saulės rezginyje, nuo kurio tau kartais užgniaužia kvapą.

Švelnumas – tai nuotrauka, į kurią žiūri, tyliai šypsodamasis. Švelnumas – kai tave jaučia ant pirštų galiukų netgi tada, kai esi labai toli. Švelnumas – kai paimu tavo veidą sau į delnus, bučiuoju, ar tiesiog apkabinu, stipriai prie savęs glaudžiu, bandydamas pasiilgusiomis rankomis pajausti tave iškart visą…

Švelnumas – tai mąsli šypsena akyse, kai galvoju apie tave. Tai suvokimas, kad pasaulyje yra vieta, kur manęs visada laukia su meile, šiluma, šiek tiek su liūdesiu, nes juk visiems šiek tiek liūdna, kai šalia nėra mylimo žmogaus.

Ir tokio žmogaus visada taip laukia. Laukia sekundę. Laukia visą vasarą. Laukia visą gyvenimą…

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *