Tapti laimės kūdikiu gali kiekvienas, reikia žengti tik 3 žingsnius

Jaudinimasis ir nuolatinis stresas nėra geri sveikatos palydovai, todėl mums labai svarbu sugebėti valdyti savo emocijas ir išsaugoti ramybę.

Nerimo nebuvimas – svarbi žmogaus laimės sąlyga. Žmogus, kuriam nėra dėl ko nervintis, paprastai daugiau šypsosi, geriau sutaria su aplinkiniais. Jo nekankina raumenų įtampa, kuri sukelia skausmus įvairiose kūno vietose. Kaip liautis nerimauti?

Laimė nėra kokia nors išorinė duotybė, o tik vidinė žmogaus reakcija į gyvenimą. Laimę galima išsiugdyti, nuosekliai dirbant su savimi. Siūlome ir jums įsijungti į pasaulio laimingųjų gretas.

Pirmas žingsnis

Nustatykite patys sau, kas jums yra gerai, o kas blogai. Ir praskite reaguoti atsainiai į tai, kas jums nepatinka. Vertinkite neigiamus įvykius iš šalies, tarytum jie vyktų ne su jumis asmeniškai, o, pavyzdžiui, teatre, kur jūs esate tik žiūrovas. Stebėkite neigiamus dalykus, sakykite sau: „Taip, tikrai tai yra problema“, užjauskite save, bet neįsijunkite į veiksmą, nelipkite iš žiūrovų salės į sceną. Toks atsainus suvokimas padės išsaugoti vidinę pusiausvyrą ir lengviau išgyventi sunkumus.

Antras žingsnis

Prisiminkite posakį, kad gyvenimas susideda iš baltų ir juodų dryžių. Įsivaizduokite, kad juodi dryžiai yra siauresni ir greitai baigiasi, o baltieji – ilgi. Apskritai protingam laimės kūdikiui neegzistuoja neigiamų situacijų. Kiekvienoje problemoje jis įžvelgia ką nors gero ir priima ją kaip dar vieną iššūkį, kurį reikia įveikti.

Neprisiriškite prie nesėkmės ar nemalonaus įvykio, ir neigiami dalykai neužsilaikys jūsų širdyje. Kiekvieną rytą priminkite sau, kad nauja diena atneš jums malonių siurprizų, kad likimas jus myli ir esate laimingas žmogus. Prisiminkite keletą gerų dalykų, kuriuos turite savo gyvenime, padėkokite aukštesnėms jėgoms už tai. Apėmęs džiaugsmo ir pasididžiavimo jausmas padės jums įveikti dienos problemas.

Trečias žingsnis

Nusiteikite tam, kad nesėkmės atsitinka, kad jos yra natūralus dalykas, kad viskas vis tiek išeina į gerą. Jei kažką praradote, tai būtinai kažką kitą gausite mainais. Gal tai bus naudinga patirtis, nauji draugai, saugumas. Nereikalaukite iš žmonių daugiau, negu jie gali duoti. Mąstykite taip: „Aš – idealus, jie – taip pat idealūs. Kiekvienas yra idealus savaip“.

Svarbu įsidėmėti!

Ramus požiūris į viską – tai ne abejingumas, kaip mano daug kas. Tai protingas žmogaus pasirinkimas nesuteikti per didelės reikšmės atskiriems gyvenimo įvykiams.

5 laimės kūdikio gyvenimo taisyklės

1.Pasistenkite nekelti laimei sąlygų. Priimkite su džiaugsmu viską, ką jums duoda gyvenimas.

2.Nesikapstykite iki dalykų esmės, neteikite per daug svarbos įvykiams ir žmonėms, kurie jus supa.

3.Liaukitės nerimauti dėl rytojaus.

4.Nesistenkite išgelbėti visų, kurie jūsų nuomone kvaili, nelaimingi ir silpni, ypač jeigu jūsų to niekas neprašo.

5.Liaukitės kovoti su blogais žmonėmis, biurokratija ir neteisybėmis. Priimkite visa tai kaip neatskiriamą gyvenimo dalį ir paprasčiausiai atsiribokite nuo to.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *