Tikroji laimė santykiuose prasideda nuo skausmo

Kai prasideda santykiai, nesvarbu su kuo – draugu, giminaičiu ar mylimuoju, mes tikimės, kad šie santykiai atneš mums laimę. Juk šis žmogus mane supranta? O gal ne?

Tačiau kai susitinka du žmonės, susitinka du pasauliai. Ir šie pasauliai susiliečia, pradeda sąveikauti ir prasideda priešprieša. Nors iš pradžių tas sąveikavimas vyksta labai lengvai. Išsisklaido vienatvės jausmas, pradedame jausti palaikymą. Viskas lyg ir gerai, belieka pasidžiaugti: „Štai ji – ilgai lauktoji laimė!” O iš tikrųjų tasai sąveikavimas dar tik prasidėjo. Mes tik vos vos susilietėme savo asmenybių pakraščiais. Pademonstravome vienas kitam savo geriausius bruožus. Atsiranda idealumo iliuzija.

Ir šitaip susilietus, bet giliai nesąveikaujant galima nugyventi pakankamai ilgai. O paskui visa tai įkyri. Pasidaro labai sunku demonstruoti vien tik geriausius bruožus. Psichika reikalauja atsipalaidavimo. Ir štai čia prasideda įdomiausias dalykas: pajuntamas pirmasis skausmas.

Skausmas signalizuoja, kad prasidėjo realus jūsų pasaulių sąveikavimas. Skausmas kyla dėl to, kad šie pasauliai skirtingi. Ir sąveikaujant, tenka kažką griauti ir kažką statyti drauge. Interesai dažniausiai nesutampa.

Susidūrus su pirmuoju skausmu galima arba išsigąsti ir pasprukti, arba eiti gilyn. Kitaip sakant – atsisėsti ir pradėti bendrauti, kalbėtis, tartis, derintis vienas prie kito. Kurti bendrą pasaulį.

Ir jei pasirenkamas antrasis variantas, tai paskui skausmą seka didžiulis džiaugsmas.

Tai, kas vyksta toliau, labiau panašu į atominį karą nei įprastą būsto pertvarkymą. Į paviršių išplaukia viskas, kas anksčiau buvo slepiama. Ir tokiais momentais tavo pasaulis, tavo metų metus kurtas idealus gyvenimas pradeda griūti – toks į jį įsibrovusio kito žmogaus pasaulio poveikis.

Būna labai sunku ir sudėtinga, kai šis procesas plėtojasi greitu tempu. Kai mes paprasčiausiai ėmėme ir apsigyvenome kartu. Daug, labai daug skausmo, kadangi mudu skirtingi.

Tenka rinktis: arba kurti naują bendrą pasaulį ir atsiverti vienas kitam, arba nutraukti skausmingus santykius.

Kaip matote, laime čia net nekvepia. Tačiau ji egzistuoja.

Laimė ateina tada, kai du skirtingi tampa vienu. Kai pagaliau sukuriamas bendras pasaulis. Kai jis priimtinas ir patinka abiem. Tačiau tam reikia laiko. Reikalinga kantrybė, reikalingas skausmas. Ir dar reikia mokėti kurti.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Tikroji laimė santykiuose prasideda nuo skausmo”

  1. Nuostabus aprasymas.Tinkami, teisingi ir geri zodziai ir mintys.Tai tikra tikroves realybe.kurios dauguma nezino, arba nuo jos bega. Tuo viskas paaiskinta ir pasakyta. Puikiai parasyta. Saunu tai skaityti. puikus teiesos isreiskimas. Aciu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *