Tikroji meilė bus ta, kuri padarys jus geriausia savo versija

Kai pradedate susitikinėti su vaikinu, jis tampa geriausiu draugu. Bent jau taip turėtų būti. Jis turi būti tuo žmogumi, kuriuo galima labiausiai pasitikėti. Tai niekaip nesusiję su seksu ir kitais fiziniais santykių aspektais.

O jūs juk susiejate su kažkuo savo gyvenimą tik todėl, kad jis yra patrauklus ir geras lovoje. Žinoma, tai – privalumai.

Fizinis patrauklumas ir geismas turi būti, bet žmonės lieka kartu ne tik dėl šios priežasties. Jūs galite likti kartu dėl to, kad esate tinkami žmonės, kad papildote vienas kitą, kad tampate geresni būdami kartu.

Suraskite tokį, kuris darytų jus geresne

Tai nereiškia – tiesiog laimingesne. Kitas žmogus turi veikti jus taip, kad norėtumėte tobulėti ir vystytis. Jis turi palaikyti jus, jūsų idėjas, tikslus ir ambicijas net tada, kai jau niekas jumis nebetiki.

Suraskite tokį, kuris taptų jūsų geriausiu bendražygiu

Šis žmogus turi paversti jūsų idėjas realybe, nes, kai būnate drauge, jūsų niekas negali sustabdyti. Suraskite tokį, kuris norėtų mokytis iš jūsų, kuris vertintų jūsų nuomonę, kuris klausytųsi net tada, kai kalbėsite pašnabždomis.

Suraskite tokį, kuris suprastų jūsų tylėjimą

Tokį, kuris suprastų, ką turite galvoje, kuris atidžiai jus stebėtų ir galėtų nustatyti, kai kažkas yra ne taip iš jūsų tylėjimo ar nervingo judesio.

Suraskite tokį, nuo kurio nepavargtumėte

Ieškokite tokio draugo, su kuriuo galėtumėte leisti ištisas dienas ir kurio pasiilgtumėte pirmąją išsiskyrimo minutę. Suraskite tokį, kuris motyvuotų jus keistis į gerąją pusę. Jį atskirsite iš to, kad pradėjote kalbėti tai, ką galvojate.

Suraskite tokį, kuris sugebėtų atleisti jums už jūsų klaidas

Kai pykstate, kai galitės, kai nekenčiate savęs už kokias nors klaidas, kai baiminatės, kad jis paliks ir išeis, tikras draugas turėtų pasakyti, kad viskas yra gerai, kad jis myli, kad liks šalia ir padės įveikti sunkumus.

Suraskite tokį, kuris nepasiduotų

Suraskite tokį, kuris liktų, neišeitų, nepaisant nieko – net tada, kai jūs norite pasiduoti, kai atstumiate visus žmones nuo savęs.

Suraskite tokį, kuris priverstų jus vėl pasitikėti žmonėmis

Jūs galite būti vienišė, nusivylusi ir bijanti prisileisti kitus artyn prie savęs, bet jeigu surasite žmogų, kuris sugriaus visu stereotipus, susiformavusius jūsų galvoje, nepaleiskite jo. Jis įrodys, kad galima juo pasitikėti.

Suraskite tokį, kuris būtų atviras ir tiesus. Jis nebijos pasakyti, ką jaučia.

Suraskite tokį, su kuriuo galėtumėte kurti kai ką tikro – savo gyvenimą, savo meilę, savo karjerą, savo tikslus, savo ateitį. Jis norės dalyvauti visuose šiuose dalykuose.

Sėkmė neaplanko, kai vienas žmogus tiki savimi. Reikia dar vieno žmogaus, kuris tikėtų jumis, motyvuotų jus, priverstų siekti didesnių dalykų. Kai pasieksite viską, ko trokštate, bus malonu paimti už rankos žmogų, kuris visą laiką buvo šalia nuo pat pradžių ir nesėkmės momentai primindavo, kad reikia keltis ir bandyti iš naujo.

Suraskite tokį, kuris mylėtų jus besąlygiškai

Mes gyvename tokiu metu, kai žmonės laiko vieni kitus lengvai pakeičiamais, kai kiekvienas ieško vis ko nors geresnio. Laukite to, kuris suprastų, kad esate geriausia ir daugiau neieškotų kitos.

Suraskite tokį, kuris niekada jūsų neišduos.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *