Trys „dusinantys“ Zodiako ženklai

Visi turbūt pastebėjo, kad yra žmonių, su kuriais malonu kalbėtis, šalia jų tarsi lengva kvėpuoti ir net galima atgauti jėgas, viltį. O kai kurių kitų žodžiai ir nuotaikos sukelia melancholiją, neviltį, liūdesį ir susierzinimą. Šalia jų sunku kvėpuoti, užeina nuovargis. Tokie „dusinantys būna trijų Zodiako ženklų atstovai.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Pirmą vietą sąlyginai galima skirti Ožiaragiui. Tos teigiamos savybės, kurias jis gauna iš prigimties, gali lengvai įgauti hipertrofuotas formas. Taupumas gali virsti šykštumu, atsakomybė – darboholizmu, korektiškumas – nuobodumu. Ožiaragio ženklo atstovai gyvena pagal savo idealus ir, pastebėję kažką nederamo savo supratimu, pradeda niurzgėti, įjungia nuobodulio režimą.

Ožiaragio gebėjimas prisitaikyti yra menkokas, todėl kyla bendravimo sunkumų. Jis užsispyręs, retai leidžiasi į kompromisus, gina savo nuomonę. Būdamas blogos nuotaikos, jis supykdys visus esančius aplink jį.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė yra elegantiškas, organizuotas ir malonus ženklas, simbolizuojantis teisingumą ir tyrumą. Jos pasaulis puikiai sutvarkytas. Kai kas nors ima kištis į jos reikalus, ji įnirtingai priešinasi. Ji linkusi smerkti kitus, nes tiki, kad turi geriausią skonį ir žino teisingiausius metodus, todėl visada teisi. O pritarimo jos vieninteliams teisingiems veiksmams trūkumas sukelia susierzinimo jausmą, kurį ji nesivaržydama išlieja ant kitų.

Turėdami gerą kritinį mąstymą, šio Zodiako ženklo atstovai kritikuoja kitus. Jie linkę į dramatizavimą, perdėjimą, tampa apsėsti problemų. Jie gali be perstojo kalbėti apie tą patį. Taip pat Mergelės ženklo žmonės yra išrankūs ir irzlūs: jei kas nors patenka į jų komforto zoną ir sutrikdo ramybę, jie tiesiog negali susilaikyti. Ramina, kad tai trunka neilgai, nes Mergelė, nors ir niūri, taip pat yra ir spontaniška.

Jos perfekcionizmas visame kame, taip pat atsargumas, įtarumas, skeptiškas mąstymas, perdėtas rūpinimasis kitais, poreikis visiems įtikti sukuria sunkumų bendraujant su kitais žmonėmis, kurie ne be priežasties ją laiko nuobodžia.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo atstovai yra unikalus dusinančių žmonių tipas. Remdamiesi savo teigiamomis savybėmis, jie gali lengvai ir natūraliai uždusinti savo rūpesčiais, nuoširdžiais pokalbiais ar moralės mokymais.

Nuolatiniai skundai dėl nevykusio gyvenimu, nepasitenkinimo išraiška, polinkis į infantilumą, taip pat iliuzijos ir oro pilys, kurias jie nenuilstamai stato savo vaizduotėje, sukelia dirglumo jausmą kitiems.

Vėžiui būdingas vidinis neramumas ir nervingumas, taip pat noras pasislėpti savo „prieglobstyje“, esant bet kokiam tariamam ar realiam pavojui. Jis yra jautrus ir ilgai prisimena nemalonias situacijas.. Visa tai daro jį sunkiu partneriu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *