Trys sąlygos, be kurių nebūna laimingų santykių

Bendras juokas

Visi žino, kad juokas naudingas. Kalbant apie sugebėjimą drauge juoktis, šis sugebėjimas yra vienas iš kertinių bendravimo akmenų. Žmonės, kurie kartu juokiasi, ilgiau lieka kartu. Tai faktas.

Bendras juokas – galingas endorfino šaltinis. Reguliarus šio hormono išsiskyrimas į abiejų partnerių kraują, palaiko džiaugsmo būseną.

Vyras džiaugiasi, kai tu juokiesi, juk tuo momentu tu skleidi aplinkui laimę. Ir priešingai. Jeigu esama tik liūdesio, nusivylimo ar net pykčio, tokių santykių finalu gali tapti tik išsiskyrimas. Kam reikalingi “rūgštūs” veidai iš pat ryto ir nesibaigiančios pretenzijos?

Laimingų santykių garantija – pergyventi drauge pozityvius momentus, nuoširdžiai džiaugiantis kartu su partneriu.

Ir dar. Jeigu jums nesinori kartu juoktis – tai rodiklis, jog partneriai arba nesuderinami vienas su kitu, arba neturi nuoširdžių jausmų – bent jau vienas iš partnerių.

Finansinis stabilumas

Teiginys gali skambėti nevienareikšmiškai ar banaliai, tačiau vis dėlto finansinis stabilumas – tai dar viena būtina laimingų santykių garantija.

Tu negali būti laiminga su vyru, jeigu judu vos suvedate galą su galu. Buitinės problemos sunaikina visą romantiką, ypač kai prasideda bendras gyvenimas. Galima pakentėti savaitę, mėnesį, metus, tačiau paskui visos tos bėdos, skolos, skurdas išplauks į paviršių. Nebent esi sėkminga apsirūpinusi dama, pasirengusi pati aprūpinti nelabai vykusį šioje srityje vyrą. Čia jau kaip kam labiau patinka, scenarijų žmogus pasirenka pats.

Abipusis pasitikėjimas

Nežiūrint į tai, kad šis punktas paskutinis, jį tikriausiai reikėtų laikyti svarbiausia laimingų santykių garantija, jeigu neskaitysime romantiškų jausmų vienas kito atžvilgiu. Bet kokie santykiai – tai visa eilė vienas kitam duotų įsipareigojimų ir nuoseklus jų vykdymas. Arba nepaisymas. Kai supranti, kad šitą vyrą myli, vienas iš būdų jį išlaikyti – tapti jam patikima atrama, patikimu užnugariu.

Teisingas ir priešingas teiginys – jeigu jis tave myli, iš kailio nersis, kad įrodytų savo patikimumą ir įtikintų, kad juo galima pasikliauti.

Dėl to laimingų santykių požymis – pasitikėjimas vienas kito patikimumu.

Jeigu kažką pažadėjai vyrui, bet netesėjai, prisigalvojusi įvairių priežasčių – yra du variantai. Arba tu dar nesuaugai, arba apskritai jo nemyli.

Ir priešingai, jeigu jis neišlaikė duoto žodžio, gali būti tikra, kad ateityje viskas tik blogės. Bet juk tau reikalingas patikimas vyras?

Kad ir koks pažadas būtų duotas, jį visada reikia tesėti. Ir tada galėsite drauge įveikti bet kokias gyvenimo audras, kurių visada pakanka. Dėl to pasitikėjimas vienas kitu yra pati svarbiausia laimingų santykių garantija.

Jeigu bendrauji su vyru ir jūsų santykiai turi visus tris išvardintus požymius, reiškia, tu jau laiminga. Belieka tik pasidžiaugti tavo laime.

O jeigu vyrai ateina ir išeina, o laimės vis nėra, vadinasi, kažką darai ne taip. Šiuo atveju straipsniai problemos neišspręs. Norint išmokti tapti laiminga, reikia smarkiai padirbėti su savimi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *