moterų ir vyrų santykiai

Trys svarbūs dalykai moterų santykiuose su vyrais

Kas išties labai svarbu moteriai santykiuose su vyrais? Be ko ji negali ilgai ištverti tų santykių? Yra trys esminiai faktoriai. Taigi…

Saugumas. Kalba eina ne vien apie tai, kad vyras turi fiziškai ginti savo moterį nuo kokių nors grėsmių, bet ir apie materialią būsimos šeimos ir vaikų apsaugą. Apie tai, kad vyras galės suteikti moteriai saugumą ir apsaugą, kai jai iškils kokios nors problemos ir ji žinos, jog bus išgirsta, suprasta, o svarbiausia – jai padės, kuo galės ir nepaliks vienos, kuopti savo bėdų.

Kad ją išklausys ir nepasmerks, nenuskriaus, neįžeis ir jau tikrai neišduos. Kad ji bus priimta bet kokiu atveju, su visomis jos emocijomis, ne pačios geriausios būsenos ir išvaizdos. Juk visko gyvenime pasitaiko…

Artumas. Taip pat moteriai labai svarbu jausti emocinį, dvasinį ir, be abejo, fizinį artumą su savo vyriškiu. Juk moterys irgi mėgsta seksą, bet jis joms teikia malonumą tik tuo atveju, kai moteris jaučia tvirtą ir patikimą emocinį bei dvasinį ryšį su tuo žmogumi.

Dėl to moteriai dažnai taip svarbu neskubėti, o iš pradžių gerai pažinti vyriškį jo sielos ir širdies lygmenyje, susipažinti su jo vidiniu pasauliu, vertybėmis, įsitikinimais ir apskritai pasaulėžiūra, o jau tada pereiti prie fizinės pažinties.

Kai kurios moterys pasirengusios pereiti į kūnišką lygmenį tik po vestuvių ir tik su savo teisėtu vyru, nors dabar tai laikoma nešiuolaikiška. Tačiau nereikia laužyti savęs, kad įtiktum svetimoms pažiūroms, reikia klausytis, ką kalba jūsų širdis ir niekas daugiau.

Ypatingai neverta klausytis vyrų, kurie įtikinėja jus, jog esate kažkokia „nešiuolaikiška”, kad jums reikia paskubėti, kad neliktumėte „senmerge”. Pamirškite visa tai. Galite būti tikra – jūs dar surasite tą, kuris priims jūsų pažiūras ir vertybes. Dėl to nereikia nusileisti, ypač žmogui, kuris nevertina, nesupranta ir nepritaria jūsų pažiūroms ir vertybėms.

Dėkingumas. Moteriai labai svarbu girdėti iš vyro dėkingumo žodžius, jausti ir matyti veiksmus, kurie tą dėkingumą patvirtina. Kad jis nelaikytų viso to, ką ji jo labui darė, savaime suprantamu dalyku, o nuoširdžiai padėkotų ir kažką padarytų jos labui mainais.

Kad padėkotų už skanius pietus, švarius ir išlygintus marškinius, už vaiką, kurį ji jam pagimdė ir už tai, kad ji nuolat stengiasi atrodyti jam graži ir gundanti. Visa tai labai svarbu. Turėkite tai galvoje ir tausokite vienas kitą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *