Trys triukšmingiausios Zodiako ženklų poros

Kartais šių Zodiako ženklų ginčai primena aršius turgaus susirėmimus smalsių žiūrovų akivaizdoje. Juos galima smerkti už triukšmo kėlimą, kaltinti dėl perdėto emocionalumo ir nesivaldymo, tačiau jų niekas nepavadins nuobodžia pora.

Kurių Zodiako ženklų šeimose būna nuolatinis triukšmas?

Skorpionas ir Avinas

Jei namas dreba nuo rėkiančių balsų ir dūžtančių indų, o pro langus skrenda buitinė technika, galima teigti, kad Skorpionas ir Avinas karingai aiškinasi santykius.

Ši pora neturi paslapčių nuo kaimynų, o jausmus laiko tikrais tik tada, kai šeimoje siaučia itališkos aistros. Garsūs Avino ir Skorpiono susirėmimai yra įprastas dalykas.

Skorpionas domisi publika, nes visas jo gyvenimas yra pasaulinis bestseleris, o jis yra scenaristas, režisierius ir pagrindinis veikėjas, turintis garsų vardą. Tačiau, skirtingai nei Avinas, kurį aistros užvaldo tiek, kad kivirčo akimirką jam nelabai rūpi, kaip atrodo, Skorpionas labai subtiliai apgalvoja taktiką, siekdamas šokiruoti nustebusią publiką.

Dvyniai ir Ožiaragis

Ši pora – amžini varžovai. Abu yra ambicingi, užsispyrę ir nepakantūs kitų žmonių įsakymams ir taisyklėms. Dvyniams patinka būti dėmesio centre. Jie imasi visko, kas gali juos šlovinti, dažnai perimdami iniciatyvą iš kryptingo Ožiaragio. Tačiau pasaulyje nėra Ožiaragio, kuris pasiduotų be kovos, ypač drąsiems ir savimi pasitikintiems Dvyniams. Čia prasideda „turgaus aikštė“, skirta smalsių žmonių pramogoms.

Vėžys ir Šaulys

Kiekvieno šios sąjungos nario bruožai, atskirai paėmus, yra nekenksmingi kaip katinėlio. Vėžys – jaukus, ramus šeimos žmogus, nesukeliantis nė menkiausio įtarimo, kad galėtų išprovokuoti konfliktą. Nors Šaulys tuo pačiu negali pasigirti, tai irgi yra visai taikus ženklas, santykiuose siekiantis santarvės.

Vėžys gali maištauti dėl Šaulio prigimties. O pastarajam nuotykių ieškotojui kartais reikia ir saugaus prieglobsčio, kur po savo avantiūrų galėtų išsilaižyti žaizdas. Atrodytų – ideali pora. Bet taip bus tik tol, kol Vėžys sužinos tikrąją Šaulio esmę. Jeigu jis kaip nors išsiduos, grandiozinis skandalas bus garantuotas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *