Trys Zodiako ženklai, kurie dažniausiai lieka vieniši

Jie niekada negali rasti to, ko ieško.

3 Ožiaragis

Šiam ženklui dažnai reikia postūmio, kad galėtų žaisti lauke. Priešingu atveju jie didžiąją dalį dienų praleis užsidarę biure, o ne flirtuodami bare.

„Ožiaragiai neįtikėtinai daug dėmesio skiria savo karjerai ir asmeniniams pasiekimams, todėl dėl jų griežtos dienotvarkės ir aukštų standartų jiems dažnai sunku susirasti partnerį, kuris atitiktų jų gyvenimo būdą, – sako Raquel Rodriguez, „Nomadrs” astrologė.

„Toks požiūris į darbą pirmiausia juos dažnai įtraukia į ciklą, kai jiems sunku sutikti tinkamų partnerių, todėl ilgesni vienatvės laikotarpiai jiems yra kažkas pažįstamo.”

Tikėkitės, kad darbo konferencijoje jie bus pagerbti už pasiekimus, tačiau apdovanojimų ceremonijoje dalyvaus be draugo.

2 Mergelė

Šis Zodiako ženklas, laikomas pernelyg analitišku Zodiako perfekcionistu, vadovauja galva, o ne širdimi.

„Mergelė yra racionalus ženklas, į viską žvelgiantis pro intelektualią prizmę, tačiau meilė reikalauja palikti analitinį mąstymą užmarštyje ir matyti kitą žmogų kaip geriausią žmogų visame pasaulyje”, – sako Alta.

„Kaip jie gali žadėti mylėti amžinai, jei romantiška karštinė tėra hormonų išsiskyrimas, kuris netrukus baigsis?”

Tikėtina, kad šis ženklas atsižvelgs į skyrybų statistiką ir į tai, kokiais tempais daugelis žmonių atsiduria nelaimingi ilgalaikiuose santykiuose – du romantiką žudantys dalykai.

1 Vandenis

Vandenis paprasčiausiai nevertina romantikos tiek, kiek kitų dalykų, pavyzdžiui, draugystės, intelektinio tobulėjimo ir dvasinių ryšių. Be to, jie labai nepriklausomi ir dažnai rimtus santykius laiko grėsme savo savarankiškumui.

„Tačiau jei jie ras partnerį, kuris gali tapti jų geriausiu draugu, dalytis bendrais interesais, įsitraukti į prasmingas diskusijas, nedaryti jiems spaudimo ir į šeimyninį gyvenimą įnešti nuotykių prieskonį, jie mielai apsigyvens ir nieko daugiau iš gyvenimo netrokš”, – sako Alta. Viskas priklauso nuo to, kaip rasti tą vienintelį.

Deja, jų ekscentriškumas ir nestandartinis mąstymas dažnai nugali ir palieka juos kaip Zodiako ženklą, kuris dažniausiai būna vienišas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *