Trys Zodiako ženklai, kurie savo santykiuose privalo nubrėžti griežtas ribas

Kiekvienuose santykiuose reikia nustatyti ribas, kad abi pusės galėtų išlaikyti asmeninio tapatumo jausmą. Tokių ribų trūkumas gali reikšti, kad ignoruojate savo poreikius arba per daug įsipareigojate teikti laimę tik savo antrai pusei. Astrologija jums padės rasti ribas savo meilės gyvenime.

AVINAS

(03 21–04 20)

Esate valdomas veiksmo ir motyvacijos planetos Merkurijaus, jūsų vidinė ugnis įkvepia viskam, ką darote. Dėl šios priežasties santykiuose turite nustatyti griežtas ribas. Avino ženklo atstovai išskirtinai atsiduoda į partnerio rankas, jūs nelinkę žaisti dviem frontais, todėl antroji pusė jums svarbiausias žmogus pasaulyje.

Besąlygiškai siekdami kurti mylimojo laimę galite pamiršti savo ugnį, todėl dar santykių pradžioje turėtumėte pasinerti į ilgą pokalbį, kurio metu apibrėžtumėte visus savo pomėgius ir aistras, kurių nenorėtumėte atsisakyti. Esate įžūlus ir užsispyręs Zodiako ženklas, kai kuriems šios savybės nepatinka, todėl neužbrėžę ribos rizikuojate netekti savo identiteto.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Esate emociškai subrendęs Zodiako ženklas, tačiau giliai širdyje žuvys yra svajoklės. Jos dažnai įsimyli, pasiduoda pagundoms. Norėdami patirti laimingus santykius šio ženklo atstovai turėtų ribas brėžti ne tik partneriui bet ir sau. Jūsų atveju problemos santykiuose prasideda, kai nesulaukiate pakankamai dėmesio, todėl antroji pusė turi nuosekliai stebėti kiekvieną jūsų žingsnį.

Žuvims svarbus antrosios pusės supratingumas, to nesulaukusios jos gali leistis į nuotykius ir laimės ieškoti už šeimos ribų. Visgi, šios svajoklės dievina šeimynini gyvenimą, todėl tokios problemos negresia tiems, kurie nuo santykių pradžios nebijo brėžti rimtų ribų ir parodyti savo antrajai pusei, kad dėmesys yra pageidautinas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai turi aistringą ir romantišką asmenybę, tačiau santykiuose jiems labai svarbios ribos. Jūs turite išskirtinį suvokimą, kas leistina, o kas peržengia jūsų patogumo ribas. Ribas turėtumėte brėžti ties savo savigarba, ji jums ypatingai svarbi. Todėl dar santykių pradžioje turite informuoti savo antrą pusę, kad laukiate abipusės pagarbos.

Jaučiai geba flirtuoti, dievina kūniškus malonumus, šios savybės paverčia juos puikiais mylimaisiais, tačiau nesugebėjimas atsiverti visu 100 proc. jums gali kainuoti laimingus santykius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *