Trys Zodiako ženklai, su kuriais sunku užmegzti rimtus santykius

Tarp Zodiako ženklų atstovų yra gana sudėtingo charakterio asmenybių. Su trimis iš jų visada sunku palaikyti glaudžius santykius.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Net ir palaikant ilgus santykius su Skorpionu retai pavyksta suprasti, kas slypi jo paslaptingoje sieloje, nes jis nelinkęs atsiskleisti žmonėms. Skorpionas labai mėgsta savo nenuspėjamu elgesiu sukelti kitiems sumišimą. Širdyje šio Zodiako ženklo atstovas yra subtilus ir jautrus žmogus, tačiau svarbią paslaptį gali sužinoti tik išrinktieji. Skorpionai kartais atrodo labai nejautrūs kitiems. Jis užsideda įprastą šalto, nepajudinamo, abejingo žmogaus kaukę. Jis sugeba kontroliuoti ir kankinti savo partnerį, įtarinėja neištikimybe, nes yra labai pavydus ir savininkiškas tipas. Pačiam Skorpionui sunku parodyti jausmus, nes jis retai atskleidžia tikrąsias emocijas. Tačiau, jei užsitarnausite jo pasitikėjimą, Skorpionas įnirtingai ir aistringai saugos jus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai laikomi šeimos žmonėmis, tačiau jie yra užsimaskavę tironai. Pirmojo susitikimo metu Mergelė bandys iš išrinktojo išgauti visą informaciją, rinks apie jį duomenis, kad galėtų įvertinti partnerį. O jos išrinktasis iš anksto turėtų pasiruošti daugybei klausimų, komentarų ir nereikalingų patarimų. Mergelė mėgsta rodyti pranašumą prieš partnerį, yra pasirengusi ginčytis iki užkimimo, nesivargina atsirinkinėti švelnių išsireiškimų. Užmegzti santykius su šio Zodiako ženklo atstovais nėra lengva. Jie mėgsta viską, kas vyksta su jų leidimu ir pritarimu. Mergelė itin pedantiška kasdieniuose reikaluose, todėl teks stengtis atitikti jos reikalavimus. Ji stengiasi išsiaiškinti visas slepiamas antrosios pusės paslaptis, ir tikrai jomis pasinaudos kilus kivirčui. Tačiau šis Zodiako ženklas tikrai vertina sukurtą sąjungą. Mergelė nėra pasirengusi apgauti savo partnerio net ir esant probleminiams santykiams, visada stengiasi ištaisyti situaciją.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Su Šauliu labai sunku užmegzti rimtus santykius, nes jis bijo rutinos ir kasdienybės. Paviršutiniškam ir maloniam bendravimui jis visada turi laisvų valandų, tačiau po užuominos į jausmų rimtumą Šaulys pasiruošęs išgaruoti. Linksmas, bendraujantis ženklas mėgsta flirtuoti, moka gražiai merginti, gali dainuoti serenadas po langu. Čia visiškai atsiskleidžia jo meniniai sugebėjimai. Tačiau atsakomybei šio Zodiako ženklo atstovai ruošiasi gana ilgai. Įveikus Šaulį, visą gyvenimą teks jam dirbti, organizuoti jam šviesų laisvalaikį, vykti su juo į netikėtas keliones. Tačiau jis sugeba antrosios pusės gyvenimą paversti gražiu paveikslu, kurio idile iš šalies gėrisi tiesos nenujaučiantys pašaliniai. Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai būna labai neatsakingi, neištikimi ir nepatikimi partneriai. Išsirinkę į partnerius Šaulį, turite nusiteikti, kad gyventi su juo lengva nebus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *