Vaidmuo šeimoje

„Visas pasaulis – teatras, o žmonės jame – aktoriai” – tai bene labiausiai cituojama Šekspyro frazė. Pakalbėkime apie vaidmenį, kurį vaidiname šeimoje ar santykiuose su savo antrąja puse.

Pagrindinis vaidmuo tarpusavio santykiuose su partneriu – santuokinis. Tai reiškia, kad turime žvelgti vienas į kitą kaip į vyrą ir moterį.

Moteris rūpinasi savo sutuoktiniu ir laiko jį ne savo draugu, ne savo vaiko tėvu, o vyriškiu, savo vyru. Jos uždavinys – sukurti harmoningą atmosferą šeimoje, būti rūpestinga ir dėmesinga mylimajam, įkvėpti jį, dovanoti džiaugsmą.

Tik per bendravimą galima užmegzti kontaktą su vyru. Moteris turi mokėti kartais nusileisti, būti išmintinga ir emociškai stabili. Nė vienas vyras neturės nė menkiausio noro grįžti į namus, kuriuose jo kasdien laukia priekaištai, barniai, skandalai ir isterijos. Palaipsniui mylimas žmogus atitols, atvės, nebenorės kontaktuoti.

Jei norite jaustis mylima ir geidžiama, jei norite jaustis moterimi, susilaukti iš vyro rūpinimosi ir dėmesio, reiškia, reikia žvelgti į gyvenimo draugą atitinkamai – kaip į vyrą. Paglobokite, skirkite dėmesio, pasidomėkite jo reikalais ir pomėgiais. Kai esama meilės, švelnumo, šilumos, tarpusavio supratimo, būtent tada santykiai ir bus harmoningi.

Vyras šeimoje atsakingas už jos saugumą. Jis sukuria komfortiškas sąlygas žmonai ir vaikams. Ir tuo pat metu būtinai turi realizuotis darbe bei socialiniame pasaulyje, jam tai be galo svarbu, kitaip jis apskritai nesijaus esantis vyru.

Dėl to labai svarbu, kad moteris išmoktų suprasti savo vyriškį, suprastų jo pažiūras, nuomones ir poelgius. Apgaubkite vyrą savo švelnumu ir geranoriškumu, tada ir jis su džiaugsmu jums atsivers.

Santykiuose kiekvienas jų dalyvis atsakingas už savo vaidmenį. Dėl to reikia pasistengti suprasti vienas kitą, pajausti, išgirsti, kartais nusileisti, nepriklausomai nuo lyties ir vaidmens. Tai suteiks galimybę sukurti tvirtą šeimą ir laimingai drauge nugyventi gyvenimą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *