Viena moteris susipyko su savo dukra

Ji atiduodavo visus savo pinigus dukros vaikams, remontams, pačiai dukteriai, juk ji jauna, nori gražiai rengtis, o vyras šykštokas. Nors ir pakankamai pasiturintis. Štai tasai vyras-žentas moterį ir išvarė. Dėl kažko susibarė, žodis po žodžio – skandalas. Dukra stojo į vyro pusę… Žodžiu, moteriai buvo pasakyta daugiau nebeateiti. Ir nebeskambinti. Ji apsiverkė ir išėjo.

Ir labai pergyveno. Ilgėjosi anūkų, dukters… Svarbiausia, kad po darbo nebeliko kuo užsiimti. Ateini namo ir sėdi kaip kvailė. Tai buvo labai liūdnas laikotarpis.

Ir čia moteris pastebėjo, kad atsirado pinigų. Taupyti ji nemokėjo, o ir baisoka taupyti. Dėl to pasidarė remontą, pasikeitė baldus. Ir vis tiek pinigų likdavo. Tada nusipirko gerą kompiuterį, pasijungė internetą. Ėmė lankyti įvairius internetinius kursus. Prisipirko gražių drabužių. Nuvažiavo prie jūros. Prisiminė senas, dar mokyklines drauges. Susirado kai kurias iš jų socialiniuose tinkluose, ėmė svečiuotis. Susipažino su maloniu žmogumi. Labai geras vyriškis, kaip paaiškėjo. Moteris ėmė gražiau rengtis, vėl parūpo kosmetika, makiažas ir visa kita.

Pajaunėjo kokių dvidešimčia metų…

O su dukra susitaikė, dukra jai paskambino per gimtadienį. Anūkai irgi pasveikino. Į svečius pas dukrą ji dabar eina savaitgaliais, padeda, tačiau ne taip, kaip anksčiau. Saikingai. O ir žentui teko sutramdyti šykštumą, juk dabar kitų resursų nebeliko.

Štai taip puikiai viskas susiklostė.

Nes tą, kuris įprato rūpintis ir padėti, kartais reikia išgrūsti pro duris. Nes kitaip žmogus nesupranta. O juk jis turi pareigų ir savo atžvilgiu, jis atsakingas ir už savo gyvenimą. Bet jam labai sunku savimi pasirūpinti, sunku sau kažką nusipirkti. Tenka priversti. Gyvenimas privers arba artimi žmonės savo nedėkingu elgesiu.

Ir viskas susiklostys į gera. Nes egzistuoja vienas žmogus, kuriuo mes irgi turime rūpintis ir kuriam taip pat turime skirti pinigų bei jėgų – tai mes patys. Kad netaptume niekam nereikalingais senukais, reikia patiems savimi pasirūpinti, kol dar yra jėgų ir pinigų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *