Vorai bijo šių dviejų kvapų: kokios natūralios priemonės išbaidys vabzdžius iš namų

Vorai gali įlįsti į būstus per langų ir durų plyšius, ventiliacijos angas. Jei tai nėra nuodingos rūšys, vadinasi, jos nepavojingos, tačiau sukelia diskomfortą ir savo voratinkliu „užkariauja“ jūsų namų kvadratus.

Prieš vorus namuose yra du veiksmingi būdai, kuriems naudojami tik natūralūs ingredientai. Apie šiuos būdus pasakojo „The Sun“.

Taigi neskubėkite į parduotuvę ieškoti cheminių mišinių nuo nepageidaujamų vabzdžių namuose. Yra ekologiškesnių, bet ne mažiau veiksmingų vorų problemos sprendimų būdų. Šie nemalonūs svečiai bijo kai kurių kvapų, kuriuos lengva pasigaminti savo rankomis.

Pirmas dalykas, kurio vorai nekenčia, yra citrusinių vaisių kvapas. Paprastas citrusinių vaisių ir vandens tirpalas neleis vabzdžiams patekti į jūsų kambarius. Paimkite šviežiai spaustų vienos citrinos sulčių, supilkite turinį į purškimo buteliuką ir įpilkite vandens iš čiaupo. Gausiai purkškite tirpalą tose vietose, kuriose mėgsta įsikurti vorai, taip pat galite nuvalyti palanges citrinos žievele, kad visiškai atbaidytumėte nepageidaujamus svečius namuose.

Beje, tirpalas netoksiškas, todėl nebijokite dėl savo naminių augintinių. Be to, panašią baidymo funkciją atliks ir baldų blizgikliai ir citrusiniais kvapais kvepiantys valikliai, drąsiai naudokite juos dideliais kiekiais.

Antrasis vorų nekenčiamas kvapas yra mėtų. Visuose namuose tepkite pipirmėčių eterinį aliejų. Sutepkite plyšius eteriniu pipirmėčių aliejumi arba 20 aliejaus lašų sumaišykite su vandeniu ir purkškite aplink palanges, grindjuostes, orlaides ir tekstilės gaminius, įskaitant antklodžių užvalkalus, pagalves, rankšluosčius ir užuolaidas. Reguliariai tai pakartokite, kad namie išliktų šis aromatas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *