Vos dvi sąlygos harmoningiems santykiams su vyru palaikyti

Santykiai – tai visada du žmonės, tačiau harmonija šeimoje ypatingai priklauso nuo moters, o tiksliau – nuo jos sugebėjimo tą harmoniją sukurti ir palaikyti. Iš esmės tai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Svarbiausia – laikytis dviejų paprastų sąlygų, ir santykius jau galima bus vadinti išties harmoningais, laimingais ir, kas labai svarbu – išties tvirtais. Štai apie kokias sąlygas eina kalba:

Sugebėjimas išsaugoti protingą distanciją tarp savęs ir vyro

Tai nereiškia imti ir nei iš šio, nei iš to pradingti iš savo vyriškio gyvenimo savaitei ar dar ilgesniam laikui, netgi iš anksto neįspėjus. Kad jis atseit imtų jaudintis ir dar stipriau pamiltų.

Pradėti jaudintis jis, aišku, gali, o dar jis gali nustoti jumis pasitikėti ir pykti dėl tokių “fokusų”, ypač jei pats su jumis šitaip niekada nesielgia. O jei ir dingo kartelį kelioms dienoms, tai jūs iš karto pasakėte, jog jums tai nepatinka. Dėl to elkitės su partneriu taip, kaip norėtumėte, kad jis elgtųsi su jumis. Tai visai nesudėtinga.

Todėl “protinga distancija” reiškia anaiptol ne dirbtinį manipuliavimą atstumu tarp jūsų. Tai reiškia, jog reikia kartas nuo karto leisti sau pailsėti vienas nuo kito. Ir tais momentais reikia susikoncentruoti tik į save, į savo gyvenimą ir interesus. Tuo duodant suprasti, kad kiekvienas iš jūsų išlieka nepriklausoma asmenybe. O paskui galima vėl “sugrįžti” ir dar labiau vienas kitą mylėti.

Sugebėjimas palaikyti kontaktą su savo vyriškiu

Sugebėti palaikyti kontaktą su mylimu vyru – reiškia visų pirma būti švelnia ir moteriška, mokėti nebijoti parodyti vyrui savo meilę ir atsidavimą, kalbėti apie tai, ką jam jaučiate, demonstruoti savo jausmus, tame tarpe ir sekso metu.

Kitaip sakant, beprasmiška ir neprotinga vaidinti šaltos, neprieinamos ar netgi abejingos moters vaidmenį, tikintis, kad tokiu elgesiu sužadinsite didesnį vyro susidomėjimą. Dažniausiai tai duoda visiškai priešingą efektą, visiškai e tą, kurio moteris tikėjosi.

Reikia paprasčiausiai išmokti suderinti savyje sugebėjimą “pasitraukti į save” su sugebėjimu būnant kartu visą save skirti vien mylimam žmogui. Ir štai toks sėkmingai subalansuotas derinys bei šių dviejų sąlygų periodiškas kaitaliojimas ir taps harmoningų bei ilgalaikių santykių garantu. Išmokite tai daryti ir viskas bus gerai.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *