Vyrai pagal Zodiako ženklą, kurie dažniausiai atsiduria po moters padu

Vienas vertingiausių žmogaus charakterio bruožų yra sugebėjimas įsijausti į kitą, išklausyti jį ir suprasti. Tačiau kai kuriems vyrams šis sugebėjimas atsižvelgti į moters nuomonę ir jausmus kartais ima kenkti. Jie tampa per daug nuolaidūs ir paklusnūs, leidžiasi moters valdomi. Kurių Zodiako ženklų vyrai lengviausiai pasiduoda partnerės valdžiai?

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo vyrai garsėja kaip nerūpestingi ir linksmi. Jie pasiruošę daug nuveikti dėl savo partnerės. Ir tai ypač akivaizdu po vedybų. Vedęs Avinas pirmenybę teikia savo partnerės interesams ir visada klauso jos nuomonės. Jis įsitikinęs, kad privalo ginti ir palaikyti savo moterį visais svarbiais klausimais. Avinui tai nėra tušti žodžiai. Jis yra pasirengęs elgtis taip, kad įrodytų savo atsidavimą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo vyrai išsiskiria sąžiningumu ir patikimumu. Jie vertina savo žmonas, galbūt net labiau nei prieš santuoką. Jautis su antrąja puse elgiasi ypač švelniai ir rūpestingai. Jis visada atsižvelgia į savo partnerės nuomonę ir bet kokiomis aplinkybėmis stengiasi parodyti meilę bei pagarbą jai. Jaučiui šeiminis gyvenimas yra šventas reikalas. Jis siekia stabilumo ir yra pasiruošęs padaryti viską, kad jo moteris būtų patenkinta.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo atstovai iš prigimties yra puikūs šeimos vyrai. Jie visada klauso žmonos nuomonės, myli ją ir savo vaikus. Šio ženklo atstovai visą gyvenimą savo partnerėms stengiasi suteikti tai, kas geriausia. Jie nuoširdžiai rūpinasi šeima ir niekada neprieštarauja, kad žmonai joje tenka pagrindinis vaidmuo. Vėžiui šeima yra parama ir įkvėpimas, jis visada pasiruošęs padaryti viską, kad ji būtų dar stipresnė.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo vyrai gali atrodyti išrankūs ir reiklūs, tačiau po vedybų jie tampa švelnūs ir rūpestingi savo žmonoms. Jie labai retai prieštarauja savo partnerės nuomonei ar priešinasi jos valiai. Jie lengvai nusileidžia, mielai demonstruoja meilę ir rūpestį. Mergelės ženklo vyrų šeiminių vertybių standartas yra abipusis supratimas ir santykių darna. Jie pasiruošę paaukoti bet ką dėl savo artimųjų ir daro viską, kad partnerių gyvenimas būtų laimingas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *