Vyras – bilietas į laimingą gyvenimą?

Daugybė moterų įsitikinusios, kad štai pasirodys jų gyvenime vyras – ir viskas pasikeis. Ji taps ir laiminga, ir patenkinta gyvenimu, juk tai svarbiausias tikslas ir svarbiausia svajonė – ištekėti ir sukurti šeimą. Kurgi ne. Vyrai, deja, labai gerai jaučia, kada esate nelaiminga. Ir aplenkia tokias moteris iš tolo.

Dėl to reikia aiškiai suprasti kelis dalykus.

Vyras – ne jūsų nelaimių, bėdų ir problemų sprendimas, dėl to gyvenimu džiaugtis reikia pradėti tiesiog čia ir dabar. Ir tada net pati nepastebėsite, kaip jis pats prie jūsų „prilips”. Ir tada jau pati galėsite spręsti – norite tęsti pažintį su juo, ar ne.

Jums visų pirma reikia gyventi harmonijoje su savimi ir savo vidiniu pasauliu. Taip pat vertėtų pasistengti tapti įdomia – vėlgi visų pirma sau pačiai. Ir tik tada pradėsite kelti susidomėjimą visiems kitiems aplinkiniams, tame tarpe – jūsų svajonių vyrui.

Kol neužsiimsite sau įdomiais dalykais ir nepradėsite išties nuoširdžiai džiaugtis savimi ir savo gyvenimu, jūs ir toliau trauksite prie savęs visiškai ne tuos, kurių laukiate iš tikrųjų.

Juk kiekvieną kartą, pritraukusi ne tuos vyrus, tikriausiai susimąstote, ką darote negerai ir kodėl tai apskritai su jumis vyksta. Ir niekaip nerandate atsakymų į šiuos klausimus.

Pradžiai pamėginkite kardinaliai pakeisti pažiūras ir aiškiai suvokti, kad pirmiausiai reikia pradėti nuo savęs ir saviugdos. Ir pastebėsite, kad praktiškai nebeliks užsiciklinimo į vyrą, jums paprasčiausiai kils noras būti įdomia pačiai sau. Ir apskritai – kam galite būti įdomi, jei su jumis nėra apie ką pasikalbėti, niekuo nesidomite ir netgi pati sau neįdomi?

Dėl to „užsiciklinkite” ne į vyrą, o į save, savo hobį ir saviugdą. Padarykite savo gyvenimą įdomiu ir turiningu. Greitai pamatysite, kad tai padarius, gyvenimas pradės keistis, o svarbiausia – ateis meilė sau, galėsite save priimti, tapsite pati sau vertinga.

Ir štai tada jūs ir pavirsite tikru magnetu išties vertiems vyrams. Juk tada dovanosite kitiems savo meilę jau turėdama jos perteklių savyje, jausdamasi laiminga, o ne tikėdamasi pati iškaulyti šitos laimės trupinėlį iš kitų. Tai visiškai kitas santykių lygmuo. Lygmuo, kuriame trauksite prie savęs vyrus, kurie lygiai taip pat kaip ir jūs bus laimingi ir patenkinti savo gyvenimu ir pasirengę pasidalinti šia būsena su kitais, tame tarpe ir su jumis.

Ženkite link savo tikslo, mielosios damos. Tik tegu tas tikslas būna ne šiaip susirasti vyrą ir ištekėti, kad viskas būtų „kaip pas visas”. Tegu jūsų tikslas būna visų pirma tapti laiminga čia ir dabar, nepriklausomai nuo to, turite artimą žmogų, ar neturite.

Nemanykite, kad jūsų gyvenime pasirodęs vyriškis vienu rankos mostu išspręs visas problemas ir taps jums bilietu į laimingą gyvenimą. Ne, su tokiu požiūriu jūs tiksliai nesusirasite laimės.

Dėl to pirmai pradžiai užsiimkite savimi ir štai tada, jau visai greitai, pamatysite, kaip stebuklingai ima keistis gyvenimas. Pradėkite tiesiog šiandien, tiesiog dabar. Ir jums viskas gausis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *