Vyras – galva, moteris – kaklas

Kalbant apie santykius, moteris ne šiaip vadinama „kaklu“ – juk ten, kur ji nukreipia, tenlink ir klostosi santykiai.

Tik nereikia šito painioti su situacija, kai moteris pasisavina sau teisę priimti visus sprendimus. Ne diktuoti ir nurodinėti, o nukreipti – du visiškai skirtingi dalykai.

Nukreipiama labai sumaniai: su moteriška išmintimi, su išmanymu, ko trokšta vyras, su gebėjimu rasti su juo bendrą kalbą ir balansą santykiuose.

Diktuoja, komanduoja ir viską reguliuoja tos, kurios nepajėgios daryti to, ką tik ką išvardinome – jos turi žymiai skurdesnį ir primityvesnį moteriškos įtakos „instrumentų” rinkinį. Paprastai tokios sąjungos žlunga netgi rimtai neprasidėjusios. Žmonės atsisako vienas kito, nors galėjo tapti laimingi kartu.

Moteris nukreipia vyrą, šitą geležinę taisyklę mes jau išsiaiškinome.

Tačiau ką daryti, jeigu nuėjote per toli? Pavyzdžiui, prisiėmėte kokias nors vyriškas pareigas. Čia vietoje „nukreipti” gavosi banalus ir primityvus „viską daryti už jį” ir „viską darau pati”.

Į pagalbą šiuo atveju gali ateiti „sutarties peržiūrėjimas”

Tiesiog reikia susėsti prie derybų stalo, pasikalbėti, išsakyti problemas ir persitarti iš naujo, kaip toliau gyvensite.

„Aš žinau, kad ilgą laiką pas mus buvo priimta gyventi štai taip (pasakote kaip), tačiau dabar manęs tai jau netenkina ir aš norėčiau šį tą pakeisti (pasakote, ką pakeisti ir kokiu būdu).

Toliau reikia akcentuoti dėmesį į tai, ką jūs jaučiate, kai vyksta kažkas tokio, kas jums jau netinka. Ir būtinai, dar sykį pabrėžiu – būtinai pasakykite kas atsitiks, jeigu jūsų naujos sąlygos bus pažeistos. Ir jeigu jos išties bus pažeidinėjamos, darykite tai, ką pažadėjote.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *