Vyriška nuomonė apie senamadišką flirtą

Kodėl mes turime iš visų jėgų stengtis padaryti įspūdį partneriams? Kodėl reikia sugrąžinti senamadišką flirtą ir asistavimą? Tam yra kelios priežastys.

Tvirtesni santykiai. Tradiciškai manoma, kad vyras turi asistuoti moteriai. Mes – užkariautojai iš prigimties. Tačiau neretai vyrai nesupranta, kuriems galams jiems viso to reikia. Jeigu efektingai elgiatės vien tam, kad gautumėte apdovanojimą – tai absoliučiai melaginga motyvacija, kurie nieko gero neduos. Tačiau troškimas nuveikti moters labui kažką ypatingo, turi du pozityvius šalutinius efektus. Pirma: su jumis bus psichologiškai brandi moteris, žinanti savo vertę ir turinti orumo jausmą, kuri palankiai žvelgia tik į tuos vyrus, kurie elgiasi su ja pagarbiai. Antra – su ja galimi ilgalaikiai santykiai, šeima, juk ji tam turi visus reikalingus bruožus.

Sėkmingumas. Asistavimas ir flirtas – absoliučiai nesavanaudiški poelgiai, atliekami kito žmogaus labui, nesitikint nieko mainais. Mes stengiamės suteikti kažkam džiaugsmą. Tai darydami, artimiau pažįstame šį žmogų ir patys save, pasidaro aiškiau, ko siekiame, ką sugebame, ko norime. Pradedame geriau suprasti aplinkinį pasaulį, suvokiame, ko reikia žmonėms, kad jie būtų laimingi ir kuo galime jiems padėti. Šitaip padedame ir patys sau: užmezgame naudingus kontaktus, santykius, įgyjame naujų galimybių. Tada ir aplinkiniai labiau noriai siūlo pagalbą ir paramą tam, kuris padeda kitiems.

Tvirtesnis pasitikėjimas. Tai vienas svarbiausių faktorių santykiuose, o jei pasitikėjimo nėra, tiek asistuojant, tiek santuokoje, viskas baigiasi krachu. Asistuodamas moteriai, vyras pakloja pamatus būsimiems santykiams. Jie neatsiranda patys savaime, į juos reikia investuoti daug laiko ir jėgų. Tai tas pats, kas statytis namą. Santykiai be pasitikėjimo ir draugystės – ant smėlio pastatytas namas. Jis gali neblogai atrodyti, tačiau sugrius jau po pirmos audros. Jeigu moteris mato, kad jūs patys stengiatės pakloti tvirtus pamatus santykiams, ji mažiau abejos bendra ateitimi. Ji jumis tikės ir pasitikės.

Geresnis intymus gyvenimas. Flirtas ir asistavimas leidžia užmegzti tvirtesnį emocinį ryšį. Kuo čia dėtas seksas? Kuo tvirtesni emociniai ryšiai, tuo stipresnė fizinė trauka, ypač tai pasakytina apie moteris. Intymus gyvenimas pagrįstas ne vien partnerių fiziniu patrauklumu ir panašiais polinkiais lovoje. Kur kas daugiau fizinė trauka priklauso nuo to, ar demonstruojate vienas kitam prisirišimą: flirtuodami, atlikdami romantiškus poelgius, rodydami dėmesį mylimo žmogaus poreikiams ir troškimams.

Garantuoja sėkmę ieškant partnerių. Daugelis mūsų taip užsiciklinome ieškoti “idealaus” visomis prasmėmis partnerio, kad pražiopsome išties idealius. Dažnai girdžiu iš vyrų, kad moterys nevertina jų pastangų ir tai atmuša bet kokį norą tęsti. Viskas teisinga, tik reikia suvokti dar kai ką: jeigu moterį atstumia jūsų pastangos, reiškia, ji ne jūsų moteris ir jums labai pasisekė, kad supratote tai dabar, o ne po 20-ies metų advokato kontoroje, į kurią atėjote išsiskirti. Jums tinkanti moteris jūsų pastangas deramai įvertins. Flirto ir asistavimo laikotarpis kaip tik ir padeda suprasti, ar galime kurti ateitį su šia partnere. Asistavimas duoda galimybę suprasti, ar šis žmogus išties yra potencialus partneris, su kuriuo norisi būti.

Santykiai užsimezga labai greitai, tačiau po mėnesio subyra. Mes skundžiamės, kad partneris pasikeitė, parodė “tikrąjį veidą”. Kvailystė – niekas nesikeitė, niekas neslėpė savo individualumo ir neapsimetinėjo. Tiesiog mes patys paskubėjime ir nepasivarginome geriau pažinti žmogų. Asistavimas suteikia laiko ir galimybę išsiaiškinti, ar tikrai čia būtent tas žmogus, su kuriuo esame pasirengę įveikti bet kokius sunkumus. Šitai išsiaiškinti reikia dar prieš susiejant gyvenimus. Tuo jūs parodysite pagarbą ir potencialiam partneriui, ir pačiam sau.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *