Ženklai, kad jums judviem kartu nieko nesigaus

Niekas nenori pripažinti, kad jų santykiai neturi ateities. Bet juk šitaip jūs tik švaistote savo laiką, kurį galėtumėte skirti išties tinkamo žmogaus paieškai.

Jeigu aptiksite savo santykiuose žemiau pateiktus požymius, su šiuo asmeniu jums tikrai nieko nesigaus. Belieka pripažinti šį faktą ir paleisti vienas kitą.

Žmogus negali priimti jūsų tokių, kokie esate

Būti reikia su žmogumi, kuris pamils jus tokius, kokie esate – su visais trūkumais ir tarakonais galvoje, o ne su žmogumi, kuris nuolat stengsis jus pakeisti, kad padarytų jus sau patogiu. Lygiai taip pat ir jums reikia mylėti žmogų tokį, koks jis yra: jeigu šito nebus, tai neverta net bandyti kurti santykių. Taip, jūs abu turite tobulėti ir vystytis, tačiau iš pradžių būtina priimti vienas kitą tokiais, kokie esate.

Judviem prasti reikalai su bendravimu, ypač svarbiomis temomis

Poros nariai neturi nuolat ginčytis ir pyktis. Būtina mokėti aptarti aštrius klausimus. Visų pirma, jūs privalote būti sąžiningi ir atviri, kad galima būtų kalbėti apie viską. O jau paskui galima mokytis spręsti problemas kaip suaugusiems ir brandiems žmonėms.

Jūs atsisakote leistis į kompromisus

Santykiai – komandinis žaidimas. Jūs esate partneriai, komanda visame kame. Jūs mylite vienas kitą ir turėtumėte gerbti tą faktą, kad kiekvienas turite skirtingus poreikius ir troškimus. Ir reikia suvokti, kad visiškai normalu kartais kažką paaukoti vardan santykių, vardan partnerio (jeigu ir jis panašiai elgiasi). Tai vadinama kompromisu.

Negalite paleisti praeities

Kalba eina apie žmones, kurių santykiai trunka jau seniai. Tarp jūsų daug visko buvo, daug visko atsitiko, tačiau jeigu laikysite širdyje nuoskaudas ir nuolat stengsitės priminti praeities klaidas, kurias atseit atleidote, ateities tokie santykiai neturės. Galvoti reikia apie tai, kaip galima būtų pagerinti santykius, o ne apie praeitį.

Jūs netraukiate vienas kito

Tai gali būti nebūtinai fizinė trauka, tačiau ji turi būti. Būtent dėl jos jūs kraustotės vienas dėl kito iš proto, būtent ji užkabina ir traukia. Tai gali būti šypsena, kūnas, humoro jausmas. Tai – kažkoks ryšys. Jei jo nebus, šių santykių ilgai išlaikyti nepavyks.

Ir šio ryšio negalima išsireikalauti. Jis arba egzistuoja, arba ne. Žmogus gali atrodyti tobulas, tačiau jūs nejaučiate to ryšio su juo. Taip jau atsitinka: širdis trokšta to, ko trokšta.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *