Zodiako ženklai, kurie meistriškai įveikia kritines situacijas

Kiekvienam žmogui gyvenimas kartkartėmis pateikia nemalonių staigmenų. Galima jaustis laimingam, džiaugtis gražia diena ir net nenujausti, kad netrukus atsitiks netikėtas įvykis, kuris išmuš žemę iš po kojų.

Pavyzdžiui, partneris gali palikti ir išeiti gyventi pas kitą. Arba galite būti atleistas iš mėgstamo darbo. Tokios situacijos paprastai vadinamos krizėmis. Daugumą jos įstumia į juodą nepasitenkinimo ir nusivylimų periodą.

Tačiau yra žmonių, kurie sugeba palyginti lengvai susidoroti su kritine situacija ir išgyventi sunkų etapą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta viską kruopščiai planuoti, apgalvoti įvairias elgesio strategijas. Tai labai padeda jiems krizinėse situacijose išsaugoti šaltą protą, nepasimesti ir nepulti į neviltį. Praktiški ir pedantiški šio ženklo žmonės nepanikuos, nesijaudins dėl to, kas nutiko.

Jie tiesiog prisimins, kaip planavo pasielgti, jei situacija imtų staiga rutuliotis ne pagal jų planą. Jeigu Mergelė nebuvo iš anksto sugalvojusi atsarginio varianto, tai ji vis tiek paskubės sukurti naują veiksmų planą, atsižvelgdama į pasikeitusias aplinkybes.

Dėl to ji išeis kaip nugalėtoja, susidorojusi su visomis sudėtingomis aplinkybėmis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai nesikankina dėl savigraužos. Pesimizmas jiems svetimas. Jie nesureikšmina problemų kaip tokių. Šio ženklo žmonės linkę manyti, kad visos bėdos, visos krizinės situacijos suteikia jiems vertingos patirties, kuri pravers ateityje.

Tokia nuostata leidžia Šauliui nepasimesti, ramiai suvokti, kas vyksta, nepatirti stiprių emocijų.

Todėl Šaulys gali greitai orientuotis, priimti racionalius sprendimus ir iš bet kokios situacijos išeiti kaip nugalėtojas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šių Zodiako ženklo atstovų santūrumas leidžia jiems krizių nelaikyti siaubingomis. Jautis visada išlieka šaltakraujiškas, bet kokią rimtą problemą laiko dar viena užduotimi, kurią tiesiog reikia išspręsti.

Likimo metamus iššūkius šio Zodiako ženklo atstovai netgi priima noriai, nes tai juos motyvuoja veikti aktyviai, panaudoti visus savo įgūdžius ir žinias. Jautis turi gan daug energijos, todėl jis nenusilps, net susidūręs su labai sunkiomis aplinkybėmis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *